Wpis z mikrobloga

@q_______p: Wiele osób lekceważy bas z uwagi, że by zagrać proste rzeczy trzeba włożyć mniej pracy niż w elektryka ale na zaawansowanym poziomie to hmm jak by to dobrze ująć, no że chcąc być dobrym basistą trzeba włożyc porównywalnie pracy ile w inne instrumenty (mam wrażenie, że dalej nie jestem precyzyjny xd)
@meshack: @Imnotokej: a takie pytanko, bo widzę mam specjalistę ;> na początk dla amatora piecyk z gitary elektrycznej różni się czymś od tego basowego? Czy np. piecyk MARSHALL MG10G podłącze do basu i będzie to brzmiało tak jak ma brzmieć??
@euklides nie powinno być tragedii do domowego grania, ja na mg15 swój bas podłączałem i brzmiało ok xD Ale musisz się liczyć z tym, że możesz spalić głośnik, gitarowe nie są przystosowane do takich rejestrów.
@euklides: Piec do elektryka nie będzie miał tego dołu fajnego i nie wydobędzie całego spektrum brzmienia z basu. Będzie karton :< Dodatkowo głośniki z basem inaczej pracują i się po prostu zniszczą prędzej lub później.
Btw chory bym był jak bym tego nie napisał - rok temu kupiłem sobie interfejs do nagrywania muzy i od tego czasu w domu ćwiczę tylko z basem wpiętym bezpośrednio w to <3 ale to na