Wpis z mikrobloga

Jakiego operatora sieci komórkowej polecacie? Interesuje mnie jak najtańsza oferta, ale chciałbym również dobrać jakiś telefon. Wiem że kiedyś dorzucali smartfony za 100zł przy podpisywaniu umowy. Dzisiaj na czacie playa pracownik zaoferował mi droższy abonament (dotychczasowy - 30zł, nowy - 35zł) bez żadnych innych zmian, żadnych dodatkowych pakietów, niczego xD A o doborze telefonu to nawet szkoda strzępić ryja.

  • 4
Jakiego operatora sieci komórkowej polecacie?

@Mlody_G: Grunt to przetestować jakość "zasięgu" sieci w miejscu zamieszkania, pracy - czyli ogólniej - w miejscach, w których będziesz z telefonu korzystał najczęściej. To da Ci obraz tego, jaki operator zadziała Tobie najlepiej.
Niestety lub stety taki jest urok działania sieci komórkowej, że u ciebie sieć X może działać najgorzej, a u sąsiada niedaleko najlepiej. Lub na odwrót. I tej kluczowej kwestii zdalnie nie da
@play_polska: Każdego klienta tak traktujecie? Najpierw plujecie w morde mówiąc że może dostać to samo w wyższej cenie, a potem jak opowie innym jak został potraktowany to oferujecie mu ponowną rozmowę z konsultantem? Nie dziękuję. P.s. Do konsultanta nic nie mam, był jak najbardziej pomocny etc. ale samo to że ma oferować tą samą ofertę drożej to sie w głowie nie mieści.