Wpis z mikrobloga

@vevnx: no to prawda akurat ¯\_(ツ)_/¯ bedoes to maszynka do robienia pieniedzy. teskty pisze mu solar czy inny kumaty koleś - wystarcyz porównac teskty ze squadshitów i poczatków do tego co jest teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jego odbiorcy w to w wieksoszci dzieci ktore łykaja i kupuja - wspisuje sie w ich wizje swiata (wiadomo bedoes dorósł ale nie wmówicie mi ze typek ktory nie był
  • Odpowiedz
@vevnx: no wlasnie nie foliarstwo tylko moge obserwowac prace takich ludzi od tej drugiej strony - tworzenia jej.
to w sumie nic nowego ze muzycy maja swoich ghostwriterów itp tylko świadomość ludzi o tym fakcie jest dość niska
zeby nie było mam nadzieje ze płyta bedzie Ci sie podobac i nie bedziesz zalował wydanych pieniedzy. sa gusta i gusciki nie musimy przeciez lubic tych samych artystów albo wojowac kto jest lepszy
  • Odpowiedz
@vevnx: nie mam dowodów to Ci nie udowodnie ale wystarczy odpalić jakikolwiek wywiad z nim i widac ze momentami ma problem z normalnym wysławianiem
  • Odpowiedz
@PolskiCzarnuch: no tak spać i mieszkac w tym samym pokoju XD bo jego tekstów nie ma spisanych w formie cyfrowej. ah wy moje biedne nieświadome młodziaki kiedys tez bylem zaslepiony w te muzyke a potem czlowiek przejrzał na oczy
  • Odpowiedz