Wpis z mikrobloga

Koło 1 wywaliło neta, od tamtej pory connect box próbuje się zalogować ale coś mu nie idzie. Ktoś ma podobnie czy kwestia indywidualna mojego modemu/budynku? Centrum/Wola
#upc #warszawa
  • 3
@Nexrull: Ja mieszkam na Woli i mam problem z netem od piątku prędkość downloadu spadła z 350mbps do max 10-15mbps a czasem nie ma go w ogóle. Gdy sprawdzam na ich stronie to ciągle zmieniają termin naprawy.
@lgc89 u mnie od dłuższego czasu było bez większych problemów. Jednak wczoraj w nocy wywaliło na 20 minut, dzisiaj to samo tylko ze juz 7 godzin zamiast 20 minut. Mam nadzieję że to problem na większą skalę niż mój blok bo inaczej zanim się do tego zabiorą to mogę zapomnieć o obecności na zajęciach xD
@Nexrull: #!$%@? #upc, męczyłem się z nimi dwa lata. Znajomi wszyscy mówili, że ze światłowodem od #orange nie ma problemu i na miesiąc przed końcem 'umowy' z upc stwierdziłem - #!$%@?ć, dawajcie mnie światłowód.

Efekt? Nie mam ŻADNYCH problemów które miałem z UPC - od dwóch miesięcy ani razu nie było przerwy w dostawie. Parametry łącza jak w umowie (1Gb/s). W końcu nie rozłącza mi przypadkowo urządzeń i mam zasięg