Wpis z mikrobloga

Syn w przedszkolu na dzien babci/dziadka ma odgrywac role dziennikarza. Moja rola bylo przygotowac mu atrape kamery. Troche zabawy z kartonami, goracym klejem, tasma aluminiowa i stara wyprana skarpetka i oto i ona. Na koniec zwienczylem wszystko wstawkami wykonanymi markerem pernamentnym i ... fantazja troche mnie poniosla i nie moglem sie powstrzymac od narysowania wkretow mocujacych obudowe kamery z jednej strony kamery :D W zalaczniku/komentarzu zdjecie z tegoz dziela :)

#diy #ojcostwo #gownowpis #kamery #kamerzysta #origami #rodzicielstwo
AntiAdzik - Syn w przedszkolu na dzien babci/dziadka ma odgrywac role dziennikarza. M...

źródło: comment_1610488647biz4bwweTqExt1nN4Gsc0O.jpg

Pobierz
  • 16
@Jarek_P: Przeczytaj jeszcze raz moje komentarze i postaraj się zrozumieć. To jest występ DZIECI. Jako ojciec skupił bym sie na tym czy dzieciak się stresuje i do głowy by mi nie przyszły pieprzone gwiazdeczki na kamerze... Uważam że tatuś podczas występu skupi się na tych gwiazdeczkach i na tym czy ludzie będą wiedzieć o co chodzi... To jest zdrowe?
Przeczytaj jeszcze raz moje komentarze i postaraj się zrozumieć.


@Piskariota: ależ rozumiem. Tyle, że się nie zgadzam. Dziecko ma swój występ, tata ma swoją demonstrację, która w niczym w występie nie przeszkadza, ani z nim nie koliduje. To jest moje zdanie, Ty masz swoje, ok, na tym zakończmy temat, bo nie ma sensu go ciągnąć.
@PALECIOK
Sluszna uwaga. Nie mniej jednak to jest przedszkole i wlasnie jakos taka kwestie ma dostac syn. Jak to jego pani z przedszkola powiedziala bedzie takim kamerzysto/dzienikarzem. Ale dzieki za te sluszne spostrzezenie.