Wpis z mikrobloga

@Drakii: Czekaj czekaj, co? Gdzie ja tu pisałem o depresji? Co to za strawman? Zresztą równie dobrze to on może mieć teraz epizod depresyjny xD

Po prostu kasa i ustawione życie przysłaniają trochę dalsze spojrzenie na sprawę, dla takich ludzie wszystko jest bajecznie proste i logiczne. W dodatku aktorzy to często ludzie o słabej psychice i tracą stabilność z byle powodu, wciągając się w wir uzależnień. Nie dziwię się, że taki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudeMason: Zgadzam sie. W moim odczuciu antynatalisci to ludzie cierpiacy. Nieszczesliwe dziecinstwo, patologie rodzinne, samotnosc plus duza wrazliwosc nie pozwala im przestac skupiac sie nad zla strona swiata. Oczywistym jest ze ludzki swiat jest pelen cierpienia. Odrzucenie ignorancji wydaje sie byc wyborem swiadomej inteligentnej istoty jednak jest to pulapka. Kontemplacja zla dla slabych umyslow jest degenerujaca. Pewna doza ignorancji jest niezbedna by moc szczesliwie zyc i wbrew wszystkiemu przeskoczyc nad zlem
to dosyć oczywiste bo każdy człowiek znajacy swoją wartość chce mieć dzieci z tego względu ze te dzieci też będa miały dobrze na tym świecie


@JudeMason:

Co potwierdzają statystyki, według których największą biedota i patologia mnożyć się na potęgę, a najwybitniejszego umysłu tego świata dzieci nie posiadały.
Żyjesz w jakiej bańce, może jak Cię jakiś wypadek komunikacyjny trzepnie to otrzezwiejesz
każdy człowiek znajacy swoją wartość chce mieć dzieci z tego względu ze te dzieci też będa miały dobrze na tym świecie


@JudeMason: Jeśli chcesz się rozmnażać, to jak najbardziej masz wartość - negatywną rzecz jasna. Skoro ją znasz, a mimo to nadal odczuwasz tę żądzę, to jesteś bardzo okrutną kreaturą. Najprawdopodobniej jednak jej nie znasz, co oznacza, że jesteś kreaturą naiwną, skoro z taką pewnością uważasz, że twoje dzieci "będą miały
@HAL__9000: Idziesz w skrajności kolego, szukasz tutaj kolegów do sekty? Normalne jest ze ktoś z udanym życiem chce mieć dzieci bo wszystko wskazuje na to ze one tez takie będą miały. Co swoim dzieciom może zapewnić przegryw? No właśnie ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HAL__9000: tez sie babralem w waszym nihilistycznym bagienku, oprocz cierpienia nie ma tam nic konstruktywnego. Kreuj zlo? Rozumiem ze wedlug ciebie kreacja zycia to kreacja zla? Dla mnie to kreacja potencjalu
Weź cyjanku to sam otrzeźwiejesz chamie. Od miesiąca jestem w Pl i nadal nie przywykłem do waszego chamstwa. Patologia myśli o sobie bardzo dobrze i nie w ich głowach refleksje nad sensem posiadania bachorow


@JudeMason:

To wyjedź.
Nikt Cię na tag nie zaprasza, egzotyczna miernoto.
Idz zrób dzieciaka, zobaczymy co mu się przytrafił, przecież lubisz loterie? :]
Nataliści znaleźli sobie żywe koło fortuny.
A co będzie jak urodzi Ci się antynatlista?
@JudeMason:

Normalne jest ze ktoś z udanym życiem chce mieć dzieci bo wszystko wskazuje na to ze one tez takie będą miały


Przeceniasz swoje życie, "normalny" i "udany" człowieku. Na ten moment wszystko co najwyżej wskazuje na to, że twoje dzieci zostaną zmielone. To jedyne, czego możesz oczekiwać.

Patologia myśli o sobie bardzo dobrze i nie w ich głowach refleksje nad sensem posiadania bachorow


Wreszcie coś prawdziwego o sobie napisałeś.