Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Jedzonko na dziś: kanapki z szarpaną wołowiną i bekonem.

Mięso: kawałek mostka wołowego oczyściłam z tej grubej warstwy tłuszczu i wymoczyłam przez noc w maślance i soli. Następnie podsmażyłam na maśle klarowanym, zalałam patelnię wodą i dusiłam przez 2,5 godziny, w połowie obracając mięso na drugą stronę. Dusiłam do miękkości, przełożyłam do miski i poszarpałam widelcami. Doprawiłam mięso czosnkiem, pieprzem cayenne i wymieszałam z sosem holenderskim (żółtka, masło, trochę soku z limonki)

Chlebki to oczywiście chmurki z serka śmietankowego i jajek, przepis łatwo znaleźć, jeżeli ktoś jeszcze nie zna. Do masy dałam jeszcze trochę startego sera grana padano oraz zioła.

Kromki chmurek posmarowałam masłem, na to wołowinka, bekon i elo.

#carnivore #keto #gotujzwykopem
BarkaMleczna - Jedzonko na dziś: kanapki z szarpaną wołowiną i bekonem.

Mięso: kawał...

źródło: comment_1610453590yBcOP9bPJtN1ON5ZTZm9qn.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A owoców nie jesz albo warzyw? Ciast, lodów,pizzy, batonów,chipsów,nie pijesz soków? i nie jesz zapiekanek,kebabów, ziemniaków, ryżu itp itp?


@LonNon: Ale się zabawny troll trafił ;) z mireczków pod tagiem #keto, pod którym komentujesz, nikt nie je tych rzeczy (oprócz warzyw) i wszyscy żyją :) a chlebek jest z jajka i twarogu.
  • Odpowiedz
trzy dni się #!$%@?ć żeby kanapkę zjeść?


@genocidegeneral: jest to czasochłonne, ale jakie trzy dni? Wczoraj na noc wstawiłam, dzisiaj przed południem udusiłam. Roboty jako takiej jest bardzo mało, przecież nie muszę stać przy kuchence jak się dusi :D
  • Odpowiedz