Wpis z mikrobloga

@Showse:

ale co jest złego w wyrazaniu opinii, że ktoś nie lubi żydow i w ich krytyce dotyczące nazistowskich praktyk w Palestynie?

jezeli poprzestajesz na opiniach (masz do nich prawo) i krytyce traktowania Palestynczykow, to raczej nie jest nic zlego. ba, nawet mocno lewicowy reddit czesto cisnie po Izraelu za to, co wyprawia tamtejszy rzad, armia i osadnicy. problem zaczyna sie, gdy taka osoba idzie dalej i zaczyna spamowac klamstwami,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a do nienawiści poglądowej, płciowej albo wzrostowej już można?


@Ganicjusz: Nikt oprócz ciebie nie daje #!$%@? o to że jesteś karłem. Jeśli chodzi o nienawiść płciową, to chodzi ci o strajki kobiet? bo jako facet nie spotkałem się z taką nienawiścią nigdy. A nienawiść poglądowa? Jeżeli reprezentujesz poglądy które opierają się na nietolerancji wobec wszelkich mniejszości, brak tolerancji wobec twoich poglądów nie jest nietolerancją.
  • Odpowiedz
@Desde:

Nie podoba się Wykop to załóżcie własną stronę

Zakładają własną stronę

O nie, zróbmy wszystko żeby zdjąć ich stronę


Nie wiem, ja po prostu nie widzę logiki w całej tej krucjacie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PunIntended: Jak ktoś robił wszystko, żeby zdjąć ich stronę, to trudno, jego sprawa. Ja się temu wszystkiemu jedynie przeglądam. Zresztą chyba właśnie użytkownicy oraz administracja Lurkera najbardziej postarali się, żeby ta strona spadła.
  • Odpowiedz
@Desde: Im więcej alternatyw tym lepiej dla wszystkich, niestety internet skończył się na kill'em all i raczej już nie ma odwrotu od oligopolu i absolutnej władzy korporacji.
Nawet jeżeli chodzi o kwestie czysto techniczne duża konkurencja dla wykopu zmusiłaby Białka do poprawy stabilności serwisu i może wreszcie by coś zrobił z tagami xD
Niestety ludzie z tęczą w awatarze mają gwoździe w mózgach i nie są w stanie tego pojąć,
  • Odpowiedz
Mi Lurker rybka, po prostu bawi mnie, jak szurskie platformy spadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Desde: Mi żydzi rybka, po prostu bawi mnie jak im sklepy odbierają( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś jak taki stary niemiec, on nazi? W życiu! Ale jak szedł ulicą gdzie robili łapanke to mimowolnie kąciki ust się podnosiły.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
@Desde: Nie śledziłem nawet tej sprawy uważnie, o tym portalu wiem właśnie dzięki takim wpisom xD
Czyli rozumiem że strona spada z rowerka bo jacyś użytkownicy postowali ksenofobiczne treści a ktoś z wykopu ich hobbystycznie zgłaszał?
  • Odpowiedz
@PunIntended: Najwidoczniej tak musiało być, na Lurkerze można było trafić na post o złych gejach czy Żydach równie łatwo, jak na haczyk w paście o ojcu wędkarzu, komuś się musiało nudzić i wysłał zgłoszenie.
  • Odpowiedz
Mi żydzi rybka, po prostu bawi mnie jak im sklepy odbierają( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jesteś jak taki stary niemiec, on nazi? W życiu! Ale jak szedł ulicą gdzie robili łapanke to mimowolnie kąciki ust się podnosiły.

@svr_: Weź znajdź jakiegoś dobrego psychiatrę
  • Odpowiedz
@Desde: lurker musi istnieć. To taki honeypot dla wszelakiej maści szuròw, dzięki czemu spędzają czas tam, a nie męczą (aż tak bardzo) ludzi na innych portalach.
  • Odpowiedz