Wpis z mikrobloga

no tak tak, ciągle widzę krytykę nienawiści płciowej na twoim profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ganicjusz: A ja ciągle widzę na twoim profilu krytykę homofobii, transfobii, ksenofobii, antysemityzmu, a nie, czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą co to za wytykanie kto co ma na profilu, ja tu wchodzę, żeby pośmiać się trochę z szurii i żeby wrzucać wątpliwie zabawne obrazki z papieżem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@steemm: dobra nawoływanie powinno być pietnowane ale co jest złego w wyrazaniu opinii, że ktoś nie lubi żydow i w ich krytyce dotyczące nazistowskich praktyk w Palestynie? Serio się pytam, czy takie słowa powinny według Ciebie być banowane?
  • Odpowiedz
ja ciągle widzę na twoim profilu krytykę homofobii, transfobii, ksenofobii, antysemityzmu, a nie, czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Desde: czy ja się z czymś deklarowałem? Bo nie rozumiem, rzucasz słowa na wiatr a potem się przyczepiasz do mnie XD

Nie jestem -fobem, ja się tego nie boję
  • Odpowiedz
Jedno wejście i przewinięcie kulką od myszki i łatwo znajdziesz znaleziska o tym, jak Żydzi kontrolują cały świat i jak geje chcą gwałcić, rabować i plądrować.


@Desde: no jak Trump ma bliskie koneksje z Żydami i robi z nimi geopolityczne interesy to nie jest to prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście skuć wszystkim jadaczki co nie jest zgodne z waszymi widzimisię.
  • Odpowiedz
@Desde: No dobra, ale dopóki siedzą u siebie to co ci to przeszkadza? Ja wiem że polacka mentalność "jak coś mi nie pasuje to trzeba zdelegalizować" na wykopie silna, ale bez przesady.
Mi lurker nie odpowiadał to na niego nie wchodziłem, ci idioci w ogóle tego nie sprawdzają xD
  • Odpowiedz