Wpis z mikrobloga

ja ciesząca się, że portal szurów upada


@Desde: gdzieś się muszą podziać, teraz wrócą tutaj. :) super robota, naprawdę jest się z czego cieszyć

czy typek, który zakłada sobie konto o nicku JudenFreiEurope


@Desde: ok, to jest jeden typek, jest też masa typiarek krzycząca #killallmen, co kogo bardziej boli?

cieszy się pełną ochroną właściciela serwisu dodając ciągle posty o tym, jacy Żydzi, geje, transy, Niemcy i cykliści są
@Showse: Zamordyzm WPROWADZAJCIE? Że niby ja wprowadzam na Lurkerze jakiś zamordyzm, równocześnie nie będąc na portalu? xD Zresztą, Mireczku drogi, ty i podobni tobie cały czas rzucacie tą wolnością słowa, w ogóle nie wiedząc, co ona obejmuje. Ja absolutnie jestem za wolnością słowa, co nie znaczy, że każde słowo, które ktoś powie będzie mi się podobać. Niech sobie skrajni prawicowcy zakładają swoje portale i klitki, a ja się będę po prostu
gdzieś się muszą podziać, teraz wrócą tutaj. :) super robota, naprawdę jest się z czego cieszyć

@Ganicjusz: Część wróci, część dalej będzie pchać się w bagno Internetu. Mi to wisi, mogą sobie tu być, jak będą mi przeszkadzać to ich poblokuję, po to są czarne listy.
ok, to jest jeden typek, jest też masa typiarek krzycząca #killallmen, co kogo bardziej boli?

@Ganicjusz: Jedno i drugie jest złe i krzywdzące, ale to mie jest tak, że na Lurkerze siedział jeden typek i spamował tymi bzdurami. Jedno wejście i przewinięcie kulką od myszki i łatwo znajdziesz znaleziska o tym, jak Żydzi kontrolują cały świat i jak geje chcą gwałcić, rabować i plądrować.

niczym się od niego nie różnisz
No nie wiem jak mam według ciebie spokojnie przy jednym stole usiąść z typami, którzy najchętniej by mnie powiesili na latarni i spokojnie nawiązać z nimi dialog xD


@Desde: podobnie nie widzi takiej opcji katolicki rodzic, który wyrzuca dziecko z domu lgbt, który swoimi czynami kale gniazdo (w opinii rodzica) , ale tegoż kolei to chcecie resocjalizować i nauczać. Jak powiedziałem : niczym się nie różnisz.
nie można, mało tego uważam że rasizm wobec białych czy pisanie wręcz o ich jakiejś supremacji to też mowa nienawiści i powinno się z tym walczyć


@steemm: powinno się z tym walczyć ale nie walczysz. XD bo po co

Wystarczy przejrzeć wasze profile, żeby widzieć co robicie, a co tylko mówicie, kogo wy chcecie oszukać