@beta_hipokamp: Możliwe, że ich node wyrzuca transakcje powyżej pewnego limitu, by RAM oszczędzić. Tak samo 155k nie jest maksymalną liczbą, od tego momentu po prostu transakcje są usuwane z pamięci przeciętnego node
@fervi: pokaż te czołgi, chce to zobaczyć :D @beta_hipokamp: tak sobie devy zrobili ale ogólnie chodzi o precyzję, bo każdy nod może mieć minimalnie różniącą się liste i ilość transakcji oczekujących do podpisu i one dopiero po podpisaniu trafiają do blockchaina.
https://txstreet.com/v/eth-btc
#ethereum #bitcoin #kryptowaluty
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
@beta_hipokamp: tak sobie devy zrobili ale ogólnie chodzi o precyzję, bo każdy nod może mieć minimalnie różniącą się liste i ilość transakcji oczekujących do podpisu i one dopiero po podpisaniu trafiają do blockchaina.
@AltCtrlSpace: kazdy ludzik to jedna tranzakcja do potwierdzenia. Ludzik wychodzi z domku i czeka na wagon, który jest blokiem w sieci blockchain