Wpis z mikrobloga

@PodlaskiRolnik: nie no bez przesady, nic nie sprzeda
bo nawet jak mu powiedzą żeby to zrobił to po prostu zapomni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie #!$%@? sytuacja, bardzo bogate państwo zmienione w trzeciokrajowy chlew głównie przez korupcję polityków których to średnia wieku sięga prawie siedemdziesiątki..
  • Odpowiedz
@faithlesskubernetes odnieś się do tematu bidona( ͡º ͜ʖ͡º)

Typowy lewicowiec to pogubiona nastolatka, która niczego nie wyniosła z domu i karmi się internetem. Jeśli pijesz do tych starszych i "mądrzejszych" - no jak kto woli, mnie tam nie kręci przewracanie społeczeństwa i ładu na świecie o 180 stopni
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: tak jak mówiłem, twoje wnioski są błędne ;)

Prosisz o dyskusje merytoryczną nad argumentem personalnym rozpoczynając ją od napisania bidon, zbok, wychodek - a moja odpowiedź dotyczyła wypowiedzi chłopczyka co napisał że to 90 letni pedofil co sprzedaje polske za wódke - i ty chcesz merytorycznie dyskutować? Jesteśmy na innej planecie ;)
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: ale do czego mam się odnieść merytorycznie ? Do głupot nie podpartym niczym? Jak napisze karasie jedzą gówno też każdy automatycznie musi się odnosic merytorycznie . Tylko jedna osoba w tych wyborach miałaś 20+ oskarżeń o gwałt (gdzie wolał zapłacić niż dowodzić Swojej niewinności oraz unika przekazania swojego dna do testów) i bliską znajomość z epsteinem udokumentowaną zdjęciami i nagraniami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz