Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 572
Godziny dla seniorów: od 10 do 12

Stare baby w piekarni o 9:40 rano:
NOO KOCHANA A MÓJ WNUCZEK SZYMEK TO DO KOMUNI IDZIE W MAJU A DOPIERO CO KSZCINY BYŁY DAJ JESZCZE PÓŁ BALTONA I JEDNĄ BUŁECZKE Z JABŁKAMI ILE TAM WYSZŁO CZTERY SIEDEMDZIESIĄT? RZUCĘ TUTAJ NA BLAT CAŁĄ ZAWARTOŚĆ PORTFELA I SZUKAJ DO WIDZENIA

ech

#godzinydlaseniora #bekazpisu #koronawirus #starebaby #warszawa
g.....i - Godziny dla seniorów: od 10 do 12

Stare baby w piekarni o 9:40 rano:
NOO K...

źródło: comment_1610354852isKCjHv0bOCkAta41Ffar8.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: mam dokładnie tak samo jak idę rano do piekarni... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A paaani da jeszcze tego chlepka, a po ile on? A nie - to Pani odłoży, a te bułeczkie po ile?

To czetyry poproszę - ale nie do osobnej torebki

A bo Pani wie, że ten kazik spod 47 ma raka? Nooo mówię Pani on to na te chemicznoterapie jeździ,
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi ja to troche nawet czaje bo tacy ludzie musza sie czuc w #!$%@? samotni i czesto moga nie mieć sie do kogo odezwac
tylko dziwnym trafem to mi sie przytrafia tylko gdy sie spiesze na autobus i chce kupic bilet w kiosku XD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Niektóre stare baby mają jakieś zajęcia i nie mogą robić zakupów między 10 a 12. Znam taką babcie która lata do szkoły albo do przedszkola i w tych godzinach jest zajęta ()
W moich okolicach to każdy sklep ma wyjebongo na te godziny seniorów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@gumpa_bobi: Niektóre stare baby mają jakieś zajęcia i nie mogą robić zakupów między 10 a 12. Znam taką babcie która lata do szkoły albo do przedszkola i w tych godzinach jest zajęta ()

W moich okolicach to każdy sklep ma wyjebongo na te godziny seniorów

@Garks: tak, w szczególności teraz latają do szkół o przedszkoli, które są zamknięte xD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie mają pretensje do seniorów przez to, że rząd zakazał wchodzenia do sklepu ludziom młodszym w godzinach 10-12... gdzie tu logika? ( _)
  • Odpowiedz