Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 572
Godziny dla seniorów: od 10 do 12

Stare baby w piekarni o 9:40 rano:
NOO KOCHANA A MÓJ WNUCZEK SZYMEK TO DO KOMUNI IDZIE W MAJU A DOPIERO CO KSZCINY BYŁY DAJ JESZCZE PÓŁ BALTONA I JEDNĄ BUŁECZKE Z JABŁKAMI ILE TAM WYSZŁO CZTERY SIEDEMDZIESIĄT? RZUCĘ TUTAJ NA BLAT CAŁĄ ZAWARTOŚĆ PORTFELA I SZUKAJ DO WIDZENIA

ech

#godzinydlaseniora #bekazpisu #koronawirus #starebaby #warszawa
Pobierz g.....i - Godziny dla seniorów: od 10 do 12

Stare baby w piekarni o 9:40 rano:
NOO K...
źródło: comment_1610354852isKCjHv0bOCkAta41Ffar8.jpg
  • 55
@podjad3k: nie mam do nikogo pretensji (no do rządu wlasnie mam) ale musiales sie zesrac... nawet nie chodze do sklepu w tych godzinach. przedstawilam tylko drugi punkt widzenia. seniorzy maja takie zalecenie i tyle - z troski o ich zdrowie. wiem ze nie musza korzystac z tych godzin ale powstaly one dla ich bezpieczenstwa.
@MangoZjem: facepalm.jpg

Ja się zesrałem? Codziennie na wykopie pięć wpisów o tym że stare baby chodzą na zakupy w godzinach innych niż 10-12 i to ja się zesrałem... nkrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiadałaś na to... to jest o Tobie i tylko o Tobie, bo cały świat się kręci wokół twoich pośladków - ergo schudnij ( ͡º ͜ʖ͡º)
@podjad3k: lol to napisales w odpowiedzi na moj komentarz ze sie zesrales i zarzuciles mi cos czego nie napisalam xD ktory kierowales o mnie co Ci juz dokladnie zacytowalam dwa komentarze wyzej. niezle fikolki robisz ale ochlon bo widze juz nie dajesz rady normalnie rozmawiac i wjechalo ad personam - ergo znowu sie zesrales
@MangoZjem: ror, niezłe projekcje masz
Ja tu sobie śmieszkuje… ale chyba trafiłem w czuły punkt xD
Dalej w tym cytowanym przez Ciebie poście jest o ogóle wykopków ale ok, poprawię się i postaram się pisać krótsze komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pszemczyslaw: sugerowanie, że robiłoby różnicę czy rządziłoby PO czy Lewica... nkrz obostrzenia byłyby najprawdopodobniej podobne albo nawet takie same tylko, że o głupocie ich by inni ludzie mówili xD