Wpis z mikrobloga

  • 608
Mirki, właśnie zrobiłem interes życia. (ʘʘ)
Sprzedałem stare e60 m5, wziąłem chwilówkę i kupiłem M4. Akurat trafiła się okazja za 150k złotych. Dostałem jeszcze w gratisie choinkę zapachową i skubnąłem se garść cukierków. Miras chyba pomylił się przy liczeniu, bo po wyjściu z komisu zostało mi w kieszeni jeszcze 2 stówki. Fajno, wypłata dopiero na 10-tego, to chociaż będzie na paliwko xD.

Poprzedni właściciel chyba bardzo kochał ten wóz, bo jest mocno dofinansowany i sporo rzeczy było wymienione:
– przedni zderzak
– chłodnica
– lampy poliftowe zamiast przedliftowe.
Nawet poduszki powietrzne są w plastiku zamiast skórze. Autko troszkę faluje na obrotach, ale to chyba kwestia słabej polskiej benzyny. Jutro wymienię filterki i będzie znów zdrowo hulał. Mam nadzieję potrzymać go rok i jeszcze na nim zarobić. Do tego momentu będę upalał jak szmatę. Chłopaki z mojej wsi już nie mogą się doczekać kiedy ruszymy na kebab i wyrwiemy jakieś loszki. Mam nadzieję, że ta furka stanie się początkiem nowego, wspaniałego życia i ludzie w końcu zaczną mnie zauważać. ()

#pdk #pokazauto #bmw #m4 #samochody #motoryzacja #chwalesie #wygryw #pasta #bekazpodludzi #januszemotoryzacji
daeun - Mirki, właśnie zrobiłem interes życia. (ʘ‿ʘ)
Sprzedałem stare e60 m5, wziąłem...

źródło: comment_1610348603fqKfZx1jaQKXNhFvxcjruH.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@daeun Elegancko. To znakomicie, że trafiłeś na egzemplarz od pasjonata, ktiry w dodatku zainwestował w odświeżenie wyglądu. A to falowanie to tak jak piszesz - na pewno filtry. #pdk
  • Odpowiedz
Chłopaki z mojej wsi już nie mogą się doczekać kiedy ruszymy na kebab i wyrwiemy jakieś loszki. Mam nadzieję, że ta furka stanie się początkiem nowego, wspaniałego życia i ludzie w końcu zaczną mnie zauważać.


@daeun: koniecznie odsuńcie szyby i włączcie na full PRO8L3M
  • Odpowiedz