Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem z citiskami. Zainstalowałem mod RICO. Chciałem zbudować dzielnice z bloków z warsztatu. Wszystko super, tylko gdy bloki są gotowe nikt ich nie zamieszkuje i liczba mieszkańców cały czas wynosi 0. Jakieś pomysły?
#citiesskylines #gry #pcmasterrace #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fifrak: bardzo dawno nie grałem ale wydaje mi sie ze nie wszystkie budynki z workshopa mialy zdefiniowane liczby mieszkancow itd. i niektore trzeba bylo po prostu edytowac pod siebie, chyba bezposrednio przez rico
  • Odpowiedz
  • 0
@qbrq: Patrzyłem ale niczego interesującego w sumie tam nie znalazłem. No ale dzięki za próbę pomocy, może ktoś inny znajdzie rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@fifrak: Czy masz popyt (zielony słupek zapotrzebowania) na tereny mieszkalne?

Czy jeśli ustawisz tylko tereny pod zabudowę (zaznaczysz strefę mieszkalną, żeby sami budowali) to stawiają domy i je zamieszkują?

Używam RICO (jest kilka różnych RICO, ja używam tego: RICO) i nie miałem nigdy takiego problemu, choć czasem wprowadzali się po jakimś czasie. Szczególnie gdy stawiałem duże osiedla.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sierzant_Cruchot: Tak zielony pasek full, jak stawiam to budują ale odkąd zainstalowałem rico zniknął jakikolwiek ruch uliczny. Resetowanie ruchu sprawia ze z autostrad samochody tez znikają i jedyne co jeździ po mieście to śmieciarki.
  • Odpowiedz
@fifrak: Może gryzie się z jakimś innym modem?

W menu głównym odznacz RICO, żeby się nie ładował i sprawdź czy ruch wrócił. Jeśli tak, to zrestartuj grę i tym razem uruchom z RICO. Jeśli znów ruch zniknie - spróbuj jeszcze pobrać mod "harmony" harmony MOD, który pomaga w konfliktach między modami.

Daj znać jak poszło.
  • Odpowiedz
Also it seems to work now. I think it worked after disabling, loading the save and then re-enabling TM:PE.

Po naszemu:

"zadziałało po dezaktywacji, załadowaniu save i aktywacji ponownej traffic managera"
  • Odpowiedz