Wpis z mikrobloga

@corly: S--------l z Polski jeszcze szybciej niż to zrobiłem. Poza tym ruchalbym co się dało a nie czekał jak ten cwel na nie wiadomo co
  • Odpowiedz
  • 0
@corly Nie tkwiłabym w związku bez przyszłości, nie ulałabym się, uczyłabym się angielskiego, pracowałabym na stałe i odkładała pieniądze a nie tylko po to żeby mieć na studia i wydatki, uczyłabym się tego co mnie teraz interesuje, czytałabym książki.
  • Odpowiedz
@corly: Jedynym błędem jaki popełniłam były gówniane studia. Ale w zasadzie teraz na emigracji wiem,że jakyekolwiek bym skończyła to i tak wyszłoby na to samo. Dodając do tego,że jestem z biednej rodziny i nigdy bym się nie dostała na prawo czy medycynę (geniuszem też nie jestem ).
  • Odpowiedz
@corly: Uczył się tylko potrzebnych oraz interesujących mnie rzeczy, nie słuchał ludzi negatywnie nastawionych do mnie dających dobre rady odnosnie mojego rzekomego złego zachowania ktore to powodowało ich taki a nie inny stosunek do mojej osoby. Tępił w zarodku zapędy domoroslych coachy, bez oglądu na sytuację, ktorzy stosują uogólnienia i szkodzą osobom z problemami. Pomogl kilku osobom do których cieprienia się przyczyniłem. Reszty rzeczy nie żałuję. Skończyłem dobrze :p
  • Odpowiedz