Wpis z mikrobloga

#medycyna #dermatologia #choroby #opiebandyto #lekarz #dzieci #wychowanie

Mircy wiem, że to nie miejsce na takie pytania, ale może jest tu jakiś lekarz dermatolog i powie mi co to może być na skórze nogi 4 letniej dziewczynki? Wizyta prywatna dopiero w czwartek, a dzisiaj po kąpieli urosło dwukrotnie. Smarowałem to balsamem do skóry z atopią, wczoraj Octaniseptem a dzisiaj po kąpieli wygląda tak ja na zdjęciu
l3cho - #medycyna #dermatologia #choroby #opiebandyto #lekarz #dzieci #wychowanie 

M...

źródło: comment_1610308534q332CcfA2d9qgcyWYqMMLX.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@l3cho: Kiedyś jak mnie pogryzło robactwo w pociągu (chyba pluskwy) to miałem podobne ślady. Ale to pewnie co innego. Może złapała jakiegoś wirusa, przy którym pojawiają się rumieńce/ wysypki. A to jest noga lewa, czy prawa?
  • Odpowiedz
@l3cho: Jeśli nie będzie się powiększało to czekaj do czwartku, jeśli nie ma przy tym innych objawów. A jakby rosło, to poproś o przyśpieszenie wizyty, albo znajdź innego lekarza.
  • Odpowiedz
@l3cho: To jest suche czy posmarowane? Pół roku temu mój 3 latek (początek lockdown ) miał na początku małe chrostki, wypełnione płynem. Nie swędziały, nie bolały. Zaczęło się od kilku na ręce a potem całą ręką i noga I tułów. Ważne : było tylko z jednej strony. Robiło się czerwone po kąpieli i smarowaniu. Trochę się na czytałem grup na fb. Polecano tam online dermatolog Orzechowska(nie pamiętam dokładnie). Zrobiła wywiad plus
  • Odpowiedz