Wpis z mikrobloga

W internecie nigdzie nie znalazłem interesujących mnie informacji o Glo Hyper (nawet smaków wkładów xD), chciałem zobaczyć co to za wynalazek, więc zamówiłem zestaw startowy z 5 paczkami za 59zł. Podzielę się moimi wrażeniami, może się komuś przyda, porównałem #glo do #iqos 2.4 plus (z którego korzystam od przeszło roku)

Sam podgrzewacz Glo jest mniejszy, ale odczuwalnie cięższy, paczki wkładów są porównywalne.

Przede wszystkim, wkłady do glo są dla mnie dużo mocniejsze, po 4 dniach nadal nie mogę zapalić Neo Violet, bo aż ściska w płucach, Scarlet i Ice Click pali się przyjemniej. Jeśli chodzi o wkłady smakowe - producent się chwali różnymi smakami, myślałem że będą to smaki zbliżone do tytoniów smakowych/liquidów w epapierosach. Jakiś tam posmak owoców jest, ale jednak bardziej czuć woń tytoniu.
Pierwsze wrażenia smakowe są średnie, dziwnie smakują, jednak po 3 dniach jak na zmianę smaku wziąłem heetsa Kelly to z kolei ten mi nie smakował, także tu chyba kwestia przyzwyczajenia XD

Kto używa Iqos, wie, że dym ma taki popkornowy zapach, a zużyte wkłady nie pachną najlepiej. W glo tutaj jest plus, dym jest na pewno przyjemniejszy, wkłady jak dla mnie są prawie bezwonne.

Bateria - w Iqos bateria mi trzymała na ok 25 wkładów, przy moim użytkowaniu (ok 14 dziennie) ładowałem co 2 dzień i było spoko. Glo mówi, że bateria starcza na ok 20 wkładów, mi realnie starczało na ok 16-17 wkładów, więc lepiej nie zapominać naładować, bo na drugi dzień może zabraknąć prądu. Plus za wejście USB typu C.

Iqos na pewno jest poręczniejszy i ładniejszy, podgrzewacz jest dużo lżejszy, w glo mamy "all in one"
Jeśli chodzi o wkłady jest między nimi różnica - w Heetsach tytoń jest owinięty w bibułkę, w Neo między tytoniem a bibułką jest jeszcze cienka folijka aluminiowa, czy coś takiego.

W komentarzu dorzucam opis smaków poszczególnych wkładów, bo o to info też trudno XD

#glo #iqos #tyton #papierosy
kamilmajster - W internecie nigdzie nie znalazłem interesujących mnie informacji o Gl...

źródło: comment_1610306145ej4h6TcXNzrtOlTrTdHc6K.jpg

Pobierz
  • 34
Opisy smaków w Glo:
Terracota Tobacco - Doświadczenie prawdziwego tytoniu z kremowymi i owocowymi nutami.
Green Click - Łagodna, tytoniowa baza z kremowymi i owocowymi akcentami. Click dla delikatnie chłodzącego orzeźwienia z nutą mięty.
Ice Click - Doświadczenie intensywnej świeżości na bazie łagodnego tytoniu. Click dla jeszcze bardziej miętowego, efektu z nutą słodyczy
Violet Click - Prawdziwy tytoń z nutą jagodową, Click dla słodkiego, świeżego i jeszcze bardziej jagodowego posmaku.
Sunset Click-
@kamilmajster: A bo ja wlasnie uzywam iqos i ten brak smrodu i to ze sa rozne smaki owocowe inne mnie przekonywało w tym co napisales
Ale skoro tak z tymi smakami to słabo
@kamilmajster: Mi tylko przeszkadza jak się skonczy i się wyjmuje.
Ale tak jak mowisz jak jestem z innymi osobami i uzywam to bardziej śmierdzi innym niż pachnie XD

Teraz promka i tylko 2 paczki daja ale i tak jakos drogo nie wychodzi startowo.
Ciekawe jak z tym smakiem czy by podeszło bo jednak ciebie smak odrzucił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cr_7: może nie odrzucił, ale spodziewałem się czegoś innego. Np Violet jagodowe b musiałem że będą smakowały jak Winstony jagodowe, a tak nie było. Co prawda w smaku są ok, ale strasznie mocne.