Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może powiedzieć ile czasu trwa weryfikacja na Bitbay (@Bitbay)?
Czekam od piątku i wygląda na to, że się nie doczekam nigdy...

Z resztą giełdy to straszny wrzód na dupie. Żeby się na jakiejś zarejestrować to jak wygrać z rakiem:
- Binance z jakiegoś powodu odrzuca moją weryfikację tym gównianym systemem przez kamerkę (prze przeglądarkę i telefon)
- Coinbase w ogóle mi nie pozwala wysłać formularza weryfikacyjnego twierdząć, że zbyt dużo razy próbowałem to zrobić w ciągu ostatnij 24h...
- No i na koniec Bitbay gdzie oczywiście weryfikacja nie idzie z automatu tylko mają jakieś wymagania z dupy, że zdjęcia pism urzędowych muszę wysyłać (jakbym nie był w stanie sobie takiego pisma sam wydrukować xD)

#kryptowaluty #bitcoin
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WalesakEuropejski: u mnie to bylo tego samego dnia na bitbayu. Zalozylem tez konto na bitpandzie, ale jak kazali do mikrofonu cos przeczytac i dodali info, ze weryfikacja bedzie mogla byc uzywana w weryfikacji video... tak podziekowalem i nie zamierzam :|
Robiłem KYC na Binance w grudniu- zero problemów. Coinbase weryfikowałem się w maju również szybko poszło. Bitbaya nie dotykam
@WalesakEuropejski: ja po za bitpanda pro proponuje Ci zrobić sobie konto na change invest lub kupować bez weryfikacji bez #!$%@? się w zakładanie konta, przelewem z revoluta na https://ramp.network/buy

Dlaczego akurat to polecam? Bo wypłacenie twoich btc z bitbay to 0,0005 btc a to jest na teraz 70 zł czyli bitbay i prawie wszystkie giełdy/kantory biorą teraz 70 zł od Ciebie za jednorazowe wypłacenie bitcoina na twój portfel. Na bitbay