Wpis z mikrobloga

@sajmen: Tak i nie. Nie znam Pana Adriana, bohatera dnia. Ale nikt zwyczajną pracą nie dorobi się kilku mieszkań w tak młodym wieku nie mając pakietu startowego np. mieszkania po rodzicach, które można spieniężyć, spadku, zamożnych rodziców, zarobków po 10-15k na rękę czy bez obracania się w kręgu towarzyskim, gdzie dzięki znajomościom można coś wykupić np. ziemię jak zrobił to premier Morawiecki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Fushnikov: @Kropeczek: jakby to bylo takie proste to wiekszosci by sie udawało, a udaje sie tylko nielicznym. Moze poza ciezka praca trzeba uzyc tez glowy ? Potrzeba cos wiecej niz tylko tytanowej pracy? Nie kazdemu sie udaje. Nie jest nigdzie powiedziane ze przez z------------e masz byc nie wiadomo kim.
Kropeczek mowisz tu o bogatych rodzicach lub tez znajomosciach, to z pewnoscia pomaga, ale nie jest wcale zadnym wyznacznikiem,
  • Odpowiedz
@Kropeczek: "Pana Adriana" ( ͡° ͜ʖ ͡°), widze ze respektirung wzrasta na wiesc o hajsie.
Jak tydzien temu napisalem na mirko ze ja pracuje 7 dni tygodniu to mnie tu zwyzywali od niewolnikow itd. Ogolnie byl taki hejt ze musialem usunac wpis bo juz zaczely sie teksty gdzie nazywano moja zone "chinska k---a" itd.
A teraz... "Pan Adrian" i podejrzenia o spadek po rodzicach tudziez znajomosci
  • Odpowiedz