Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy istnieje jakaś #gielda #kryptowaluty lub kantor, który działałby w taki sposób, że ustalam sobie automatyczny przelew np 100 zł miesięcznie z własnego konta w banku. Następnie za to 100 zł jest kupowany #bitcoin #ethereum oraz np #litecoin i po wymianie kropto jest przesyłane do mojego portfela?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roqitt: mam w planach long terma 15 letniego, więc prowizje wysoką przeżyję. Można potem z automatu przesłać sobie krypto czy kupuję tylko informację, że "mam" te krypto u nich zapisane?
  • Odpowiedz
mam w planach long terma 15 letniego, więc prowizje wysoką przeżyję. Można potem z automatu przesłać sobie krypto czy kupuję tylko informację, że "mam" te krypto u nich zapisane?


@resuf: w Revolucie nie ma fizycznych Bitcoinów.
Z tego co kojarzę to na Coinbase jest jakaś opcja powtarzalnych zakupów i rzeczywisty portfel ale sam nie używam.
  • Odpowiedz
@resuf: Na Coinbase Pro masz możliwość ustalania sobie orderów.
Więc ustaliłbyś sobie 12 zamówień po jakiejś MIN/MAX cenie i co miesiąc byś sobie ustalił automatyczny przelew z banku na CP i powinno hulać.
Na zwykłym Coinbase nie ma takiej opcji i są droższe prowizje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krd1: @Masteriks: @roqitt: ok, użyłem do tego Revoluta. Przynajmniej tymczasowo spełnia moje wymagania.

Ustawiłem zakup 140 zł miesięcznie btc, 30 zł ltc i 30 zł eth. Miałem zamiar zrobić to już w 2017 i gdybym wtedy zrobił to by się już ubierała konkretną suma.
Kasę odkładam dla dzieciaków jako prezent na 20 urodziny, więc jeszcze 15 lat zbierania.
Podobnie mma otwarty fundusz w Aviva, na który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blizz4rd: pewnie płacę ze 3% prowizji, czyli jakieś 6 zl w zamian za brak konieczności poświęcania 20-30 minut miesięcznie na bawienie się w giełdę. Przeżyję.
  • Odpowiedz
@resuf: ty ale zdajesz sobie sprawe, ze kupujesz talony, z ktorymi mozesz isc do sklepu ze smiesznymi rzeczami? i jeszcze chcesz placic ludziom jakies fee za to, ze ci sprzedaja poczucie, ze "zainwestowales w crypto"? fascynujace, opowiedz cos wiecej o sobie
  • Odpowiedz
@resuf: jak chcesz odkładać 15 lat to ogarnij ten portfel, bo do tego czasu revolut może nie istnieć / może się zmienić prawo w UK / mogą zrezygnować z tej usługi a ty obudzisz się z niewypłacalnymi talonami na nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hershel: przeniosę sobie za jakiś czas. Albo będę co pół roku sprzedawał i wymieniał na krypto na giełdzie.
  • Odpowiedz