Wpis z mikrobloga

@windows95: Gdyby opozycja nie miała senatu, to pewnie dziś rano obudzilibyśmy się z nowym prawem, w ultraszybkim nocnym trybie przepuszczonym przez sejm i senat, a z samego rana podpisanym przed prezydenta.
  • Odpowiedz
  • 5
@windows95

"Jak wskazuje praktyka, przeważająca większość spraw o wykroczenia wnoszonych do sądu w związku z odmową przyjęcia mandatu przez sprawcę kończy się wydaniem prawomocnego wyroku skazującego. Poza tym odmowa przyjęcia mandatu przez sprawcę niejednokrotnie ma charakter impulsywny i nieprzemyślany, a w konsekwencji powoduje konieczność podjęcia szeregu czynności związanych z wytoczeniem oskarżenia w sprawie o wykroczenie" - ocenili autorzy projektu.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@windows95: najniebezpieczniejsza ustawa z którą mieliśmy do czynienia do tej pory. Pamiętacie Grę o Tron i ekipę Góry przed walką z Oberynem? Właśnie PiS tworzy setki ludzi mogących robić podobne rzeczy tyle że w naszym świecie. Będą trafiać się ludzie próbujący atakować fizycznie policjantów, wzrośnie fala samobójstw a my nie będziemy mieli nawet na kogo pokazać palcem bo wszyscy działają w imieniu reżimu. Przypomnijcie sobie lata 2000-2010 i pomyślcie sobie
  • Odpowiedz
jeżeli mi pies wystawia mandat to go muszę podpisać. Jak mnie chcą zmusić do podpisania mandatu?!? Nie podpisuje i mam w dupie! ****


@Zabson1984: Już oni mają sposoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZaQ_1 - > jeżeli mi pies wystawia mandat to go muszę podpisać. Jak mnie chcą zmusić d...
  • Odpowiedz