Wpis z mikrobloga

Prawda. Doucz sie.


@Ignacy_Loyola: Gówno prawda. Ale skoro ty takie bzdety wypuszczasz to proszę udowodnij to. Skoro to prawda to nie powinieneś mieć problemu z przedstawieniem dowodów na swoje gównotezy prawda?

PS. To, że mnie wrzucisz na czarnolisto nie sprawi, że twoje bzdury zaczną być prawdziwe. Gardzę tobą. Kłamiesz i wprowadzasz ludzi w błąd byle tylko mieć poparcie dla swojej gównotezy a jak ktoś wytyka ci, że piszesz bzdury to od razu blokujesz.
#antykapitalizm #gospodarka #ekonomia
  • 41
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Stalinowskie metody cenzury to był państwowy apartat opresji, zakaz publikacji i 10 lat pracy w łagrze.

On cię po prostu wrzucił na czarną listę na swoim własnym koncie, wykorzystując funkcję z której ma pełne prawo korzystać na prywatnym serwisie społecznościowym Wykop. Hiperbolizujesz aż do przesady, przecież możesz dalej publikować co chcesz, ta dyskusja jest tego żywym dowodem.
Stalinowskie metody cenzury to był państwowy apartat opresji, zakaz publikacji i 10 lat pracy w łagrze.

@Gaku745: dokładnie. A także cenzura wolności wypowiedzi i usuwanie z publikacji niewygodnych faktów sprzecznych z linią partii.

On cię po prostu wrzucił na czarną listę na swoim własnym koncie, wykorzystując funkcję z której ma pełne prawo korzystać na prywatnym serwisie społecznościowym Wykop.


Ja nie twierdzę że on nie ma prawa tego zrobić a to że
A także cenzura wolności wypowiedzi i usuwanie z publikacji niewygodnych faktów sprzecznych z linią partii.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jego dom, jego twierdza. Jego wpis, jego komentarze xD

To jest Stalinizm według ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie twierdzę że on nie ma prawa tego zrobić a to że te metody są słabe i żałosne.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No to jest akurat już jakiś sensowniejszy argument. Mogłeś po prostu się
Jego dom, jego twierdza. Jego wpis, jego komentarze xD


@Gaku745: Zapraszasz ludzi do domu na grę w monopoly. Po 2 kolejkach przegrywasz. Zaczynasz oszukiwać, ludzie ci zwracają uwagę. Ty zaczynasz się denerwować i wywalasz wszystkich z domu którzy się z tobą nie zgadzają i wytykali ci oszukiwanie. Masz do tego prawo? Tak to twój dom. Czy jest to #!$%@? zachowanie i dziecinne? Tak.
Zapraszasz ludzi do domu na grę w monopoly. Po 2 kolejkach przegrywasz. Zaczynasz oszukiwać, ludzie ci zwracają uwagę. Ty zaczynasz się denerwować i wywalasz wszystkich z domu którzy się z tobą nie zgadzają i wytykali ci oszukiwanie. Masz do tego prawo? Tak to twój dom. Czy jest to #!$%@? zachowanie i dziecinne? Tak.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Wszystko spoko, ale w momencie kiedy porównujesz siebie do ofiary "stalinowskich metod cenzury" i represji, stajesz się
Mogłeś po prostu się pultać o to, a nie porównywać się do Sybiraka. Do dzisiaj żyją ofiary zsyłek na Syberię, naprawdę uważasz, że to jest sensowne porównywać siebie z nimi?


@Gaku745: Nie porównuje się do sybiraka. Mówię, że mechanika działania jest podobna.

Jesteś niepoważny, a twój wpis jest po prostu w złym smaku i sprowadzony do absurdu.


@Gaku745: Niepoważne i dziecinne jest kłamanie i manipulowanie by nagiąć rzeczywistość pod swoją
Nie porównuje się do sybiraka.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Przecież napisałeś, że

I zamiast udowodnić swoją tezę to zwyczajnie zsyła niewygodnych na Sybir


Czyli porównałeś się xD

Nie, mechanika nie jest podobna, nikt pod przymusem nie relokował ciebie i całej twojej rodziny za to, co powiedziałeś.
Jesteś po prostu niedorzeczny.

Niepoważne i dziecinne jest kłamanie i manipulowanie by nagiąć rzeczywistość pod swoją tezę. Tak samo jak okłamywanie ludzi, że największa amerykańska firma ma w
@eyehategod: dokładnie. Oczywiście ty przedstawiłeś dane do których ja także dotarłem. Owszem. To jest rok 2019 i 2020 ale nie oszukujmy się dane dla tego samego roku nie będą odbiegać znacząco. Będą porównywalne. Nikt nie rośnie o 500 mld w rok a tym bardziej społeczeństwo nie traci takich oszczedności.

Co ma na swoją obronę gość? "nie prawda, doucz się". Ciężko się dyskutuje z gościem który nie potrafi uargumentować swojej tezy i
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Myślę że przydało ci się przejść się do jakiegoś psychologa. Nie jestem specjalistą, ale to co sobą prezentujesz może wskazywać na to, że cierpisz być może na jakiś Kompleks Męczennika. Nie rzucałbym takich ciężkich słów od tak, ale te porównania do represji Stalina, ZSRR i zsyłek na Syberię mogą sugerować, że masz jakąś zaburzoną percepcję rzeczywistości.