Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

#rozdajo za pomoc w wyborze nazwy.

Prowadzę działalność i w ramach rozwoju planuję wejść w nową branżę - akcesoriów drukowanych w 3D, akcesoriów dla właścicieli drukarek 3D oraz elementów elektronicznych (sterowników, silników, modułów, oświetlenia itp.). Z producentami i dystrybutorami się dogaduje, mam już nawet pierwsze zamówienia na stan zrobione :)

Potrzebuję pomocy w wyborze nazwy dla sklepu internetowego, coś sprytnego, łatwego do zapamiętania no i wolnego do zarejestrowania z domeną .pl (będę też sprawdzał historię domeny czy oby przypadkiem nie ma ryzyka, że ma filtr od Google) :)
Bardzo podoba mi się pomysł na nazwę Top Gar stąd pochodzący ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wierzę, że i w tym temacie coś poradzicie.

Sklep będzie podzielony na 3 główne kategorie tak jak mówiłem:
1. Elementy dla zwykłych śmiertelników, drukowane w 3D no i też z innych źródeł, ale je uzupełniające. Przykład to nagroda w tym rozdajo
2. Filamenty, akcesoria, części do drukarek 3D
3. Elementy elektroniczne przydatne np. w połączeniu z drukiem 3D.

Jeśli jakaś nazwa mi się spodoba, nie będzie (przesadnego) śmieszkowania z Druk-Pol, 3D-Pol, Filamentex, to w nagrodę podaruję autorowi litofan, tj. drukowane w 3D zdjęcie, które przy normalnym oświetleniu nie wygląda na nic szczególnego, ale jeśli z tyłu znajdzie się jakieś źródło światła, efekt na prawdę jest fajny. Rozmiar najdłuższego boku to 10cm, zaokrąglone, żeby stało samodzielnie.

Akurat będziecie mieli na walentynki dla różowego lub niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będzie to wyglądać tak jak na zdjęciu.

Myślę, że do jutra już poznam większość propozycji, więc gdy wybiorę którąś z nazw, odezwę się na priv po zdjęcie i dane do wysyłki. Oczywiście na mój koszt. Kurier lub paczkomat. Oficjalnie ustosunkuję się do propozycji jutro. Zastrzegam sobie możliwość nie wybrania żadnej nazwy, ale autor najciekawszej propozycji na podstawie ocen komisji w składzie: ja i tak otrzyma prawo do odebrania nagrody.

Pozdrawiam i spokojnego dnia
#druk3d #filamenty #elektronika #sklepinternetowy
RianesS - Mirki i Mirabelki,

#rozdajo za pomoc w wyborze nazwy.

Prowadzę działa...

źródło: comment_1610098280Tw6BRC9QUCcPVKhofMnRDQ.jpg

Pobierz
  • 56
@mc_hammer: no tak, sytuacja idealna... ale wtedy 3XD nie ma sensu. Tak jak masz ciuchy 3XL to oznacza XXXL a nie XLLL :/

edit: przepraszam, myślałem, że ty jestes autorem pierwszej propozycji 3xD. XDDD.pl zajete