Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście zrobili na moim miejscu?

Jakiś niedługo przed świetami zaczęłam pisać z pewnym #niebieskipasek na #tinder. Pisało się bardzo spoko, więc tydzień (w Nowy Rok) temu miała miejsce nasza pierwsza randka, również wydawałoby się bardzo udana. Potem nadal pisaliśmy i to dość intensywnie, ale jakoś typ nie proponował kolejnego spotkania. Mimo, że pisał cały czas i to dużo. Ale od 2 dni pisze zdecydowanie mniej, nie odzywa się po kilka godzin (co odkąd zaczęliśmy gadać nigdy nie miało miejsca). Dzisiaj zauważyłam, że wrzucił nowe zdjęcia na #tinder, czyli chyba nadal korzysta i kogoś tam szuka. A już miałam nadzieję, że udało się w końcu poznać kogoś ciekawego...

W każdym razie, zastanawiam się co z tym dalej robić.

Olać go i przestać pisać?
Porozmawiać o tym i spytać się jak widzi kontynuację naszej znajomości?
Zaproponować spotkanie
Czy po prostu czekać, obserwować i pisać dalej jeśli on do mnie będzie dalej pisał?

Ta ostatnia opcja wydaje się najłatwiejsza, ale z drugiej strony ciężko tak pisać z kim a nie „wkręcić” się w znajomoś. Jeżeli miałoby nie wyjść, to wolę uciąć to już teraz, żeby mniej bolało.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #twnbf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff7900648de54000a27c342
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze to samo...Jak facet nie podejmuje inicjatywy to one mają #!$%@?, a potem zdziwione, że ktoś dał se spokój. Widocznie nie warto w Ciebie inwestować czasu bo nie rokujesz. Jakby Ci zależało to byś żadnych rozkmin nie miała: "mam zaprosić? czy nie mam zaprosić?"
  • Odpowiedz