Wpis z mikrobloga

@Zdzichu333: Rozwiń swoją myśl. Nie uważam, że s--s jest zły. To ciągłe pochlebianie kobietą jest szkodliwe. Fałszywe oskarżenia o g---t, w jednej tarczy antykryzysowej przeszedł zapis, że.. jeśli sąd uzna, że mu się śpieszy, to oskarżony nie ma prawa do adwokata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@radziukox123: @529Mamo:
Rozwijam za opa: wyzwolenie seksualne kobiet powoduje odejście od modelu monogamicznego, który pozwalał przeciętny i lekko poniżej przeciętnym facetom znajdywać partnerki. Wolność seksualna kobiet powoduje, że najatrakcyjniejsze 10-20% mężczyzn ma dostęp do ponad 50% kobiet w ramach krótkotrwałych relacji, zawyżając ich wymagania, bo skoro chady i chadlity chciały uprawiać z nimi s--s, to sądzą one, że mają u nich szanse na stały związek (większość kobiet takiej
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: Ni c---a nie jest tragedią. My jesteśmy w ostatnim stuleciu słabych samców. Ten szczep wyginie i zostaną same chady i dobrze bo zobacz za okno co się dzieje, pandemie, kryzys ekologiczny. Tylko najsilniejsi przetrwaja. Ja jestem zadowolony, że łyknąłem czarną pigułę i nie będę przedłużał s----------j dynastii.
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: Moja matka, tak samo wpajała mi, że do dziewczynki trzeba z kwiatkami, trzeba się starać itd. To samo piszą mirabelki czy tak samo teraz twierdzą dziewczyny z towarzyskiego kręgu. FACET MUSI BYĆ Znów te same bzdety. Nie dziwię się chłopakom, którzy są mniej atrakcyjni, że nie dla niego "cud jakim jest laska" Wątpią w siebie i popadają w kompleksy, gdzie z tyłu głowy mają, to co im wpajały matki.
  • Odpowiedz
Nie dziwię się chłopakom, którzy są mniej atrakcyjni, że nie dla niego "cud jakim jest laska"


@529Mamo: A ja się dziwię, ponieważ nie trzeba wielu kontaktów z dziewczynami, by przekonać się, że w większości nie mają niczego wartościowego do zaoferowania. Są nudne, płytkie, nieśmieszne, mają niewiele ciekawych zainteresowań, zazwyczaj płyną z prądem i niewiele dają od siebie. Trzeba naprawdę być zaślepionym cipą, żeby pajacować przed niskiej jakości laskami.
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: Zależy co dana osoba definiuje jako wartość w drugim człowieku. Nie sposób się nie zgodzić, że dziewczyny ( też chłopaki) żyją tym co jest modne. Dziś hip-hop za miesiąc egzorcyzmy. A poważniej, to gdy laska się wypiera, że nie umówiłaby się z jakimś PUNKIEM. Za miesiąc widzisz ją w glanach, flaku oraz z jej telefonu leci honor.
Nie ma sensu pajacować. Ja lubię kawę na ławę. Albo chce albo
  • Odpowiedz