Wpis z mikrobloga

@Cyprok: Oby to był bait, bo serio o coś takiego się czepiać? W programie liczy się tylko i wyłącznie wiedza. Wygrywają program i zgłaszają się do niego najmądrzejsze osoby, a nie kto jakiej jest płci.
  • Odpowiedz
@Taker: różowe są przyzwyczajone do tego, że za samą tzipe wygrywają, więc tutaj zdziwione że liczy się wiedza, a nie to co kto ma między nogami
  • Odpowiedz
@Cyprok:
#1z10
Chyba 5 stycznia oglądałem i była jedna babka, nawet Szczuk powiedział, że dłuższy czas nie było żadnej kobiety. A jaki był wynik jej występu? Odpadła po dwóch pierwszych pytaniach, pierwszego nie pamiętam, ale na pewno nie było zbyt trudne, a drugie brzmiało:

Na jakiej wyspie leży Palermo?

Na oba odpowiedziała "nie wiem", no i to tyle z jej występu i potencjalnego kibicowania kobietom. Ciekawe co by twitterowa Julka powiedziała
  • Odpowiedz
@Voltexx3: Dawno już nie oglądam z braku czasu, ale widziałem, że jakiejś babce się około miesiąc temu udało wyrównać rekord wszechczasów. Choć ogółem faktycznie zdecydowanie więcej tam panów.
Cyprok - @Voltexx3: Dawno już nie oglądam z braku czasu, ale widziałem, że jakiejś ba...
  • Odpowiedz
@Cyprok Była kobita ostatnio to gromiła ostro, w wielkim finale zajęła 2. miejsce moim zdaniem niefartownie no ale.

A juleczki tępe p0leczki wiadomo, posiadanie TZIPY > wiedza.
  • Odpowiedz
@Cyprok: kill all men to by w ogóle ten program nigdy nie powstał, bo kto by tam niby występował.
Poza tym te podwójne standardy w social mediach są obrzydliwe. Jakby to było o czarnych, kobietach albo żymianach, to juleczka by bana zebrała w 3 sekundy. Gardzę!
  • Odpowiedz
@Cyprok: To jest program oglądany głównie przez facetów, więc i oni się tam zgłaszają, po co od razu robić z tego wielką aferę? Każda płeć lubi inne rzeczy, niekoniecznie dlatego że jest mądrzejsza/głupsza/mniej lub bardziej utalentowana.

Faceci też na ogół nie robią kanałów o makijażu i nikt się nie czepia, że to dlatego, że są beztalenciami i mają wrodzoną nieumiejętność malowania paznokci. Po prostu ich to nie interesuje i git.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: No ja nie robię afery, a już na pewno nie chcę zabijać wszystkich kobiet, dlatego, że to one robią głównie kanały o makijażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz