Wpis z mikrobloga

Centaur, Ty naprawdę myślisz że jeżeli na parę dni się schowasz to ludzie zapomną Twoje kompromitacje, kłamstwa i oszustwa? Albo że jak będziesz nałogowo zgłaszać wszystko to ludzie odpuszczą? Chyba nie wiesz co to efekt Streissand ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Mam nadzieję że na mnie teczkę też masz i zgłosisz gdzie trzeba, dobrych dowcipów nigdy za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stalkerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kononowicz #sradek #suchodolski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qrwencjusz: Po ostatniej akcji wydaje mi się, że tu są "agenci", którzy zgłaszają wszystkie posty obrażające centrale, ale nie rozumiem jak to działa u moderacji, bo czy można zgłaszać np. post wyśmiewający Mexikana jako "atakuje MNIE" nie będąc Meksykiem? Jak to jest weryfikowane przez moderacje? Tak każdy post o śmiesznych kotkach można nawet zwalić.
  • Odpowiedz
@jield: często na zgłoszenia odpowiada cFo czy jak tam się pisze - a to jest automat i bywa, że z góry zaklepuje pewne rzeczy lub odrzuca. Bądź co bądź weryfikacja by się przydała, to fakt
  • Odpowiedz
@Qrwencjusz: Każdy jego moderator tu pewnie ma konto i w umowie ma napisane, że musi tu zgłaszać posty. Nawet niektórzy pewnie w ogóle się nie udzielają na wypoku.
  • Odpowiedz
Wysoki sądzie, ten człowiek nazwał mnie: Centaurem, spaślakiem, oszustem, kłamcą, rudzielcem


@Verdundrin: Ale przecież tu żadnego oszustwa nikt nie popełnił, wniosek o ukaranie zostaje odrzucony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz