Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: mandarynke trzeba pomacać bo trafiłem pare razy na kwaśne a brałem pół kilo czy kilo i musiałem wyrzucić :/ nikt skórek nie je więc nie ma problemu. Przed tymi babami pewnie z 5 biednych murzynów którzy pracują za najnizsza krajową je pare razy wymacało
  • Odpowiedz
@zryyyty: a ile osób myje mandarynki przez zjedzeniem? Najpierw obierasz dłońmi a potem od razu wsadzasz do buzi cząstki. Zgadnij co wtedy przenosisz na dłoniach do swoich ust... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blablabla69: Jeśli jest miękka i przyjemna w dotyku – to dobry znak dla kupującego. Twardawa, pomarszczona, w kolorze jasnej pomarańczy – tego owocu lepiej nie kupować. Im delikatniejsza mandarynka, tym jest słodsza.
  • Odpowiedz
@zryyyty to nie takie proste. miękkie mandarynki to często te z minimalną ilością soku w środku. macasz je, są mięciutkie, ale to dlatego, że skóra nie przylega ściśle do owocu. i takie są najgorsze. najlepsze mandarynki są małe, twarde i o mocnym kolorze mandarynki (nie typowej "pomarańczy")
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: specjalnie dzisiaj poszłam do sklepu o 13 to musiałam robić slalomy między starymi babami, a jeszcze jakiś dziadek się do mnie d-----ł że mu stół do pakowania zakupów zajmuję xD c--j mnie to boli, trzeba było przyjść w godzinach pierwszeństwa stary pierdzielu ( ͠° °)
  • Odpowiedz