Wpis z mikrobloga

Najbardziej w rozstaniu długoletniego związku przeraża mnie poszukiwanie nowego partnera. Jestem introwertykiem , przyzwyczajonym do swojej piwnicy, jestem wrażliwa i jak ja mam zacząć korzystać z Tindera ?
Czy ktoś z Was poznał tam miłość do długoterminowego związku?
Jestem zagubiona, zostawcie jakieś słowa otuchy #zwiazki #tinder
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starapannazkotem30plus:
Ja tam poznałem super kobietę na FB Randki.
Zależy czego wymagasz, np. mnie dzieciate nie przeszkadzają bo sam jestem z dzieckiem i po rozwodzie, więc to by była hipokryzja z mojej strony.
Nie poddawaj się- są ludzie tacy jak Ty, pytanie ile czasu to zajmie- tindera odradzam ;)
  • Odpowiedz
@starapannazkotem30plus Znajdywałem swoje byłe partnerki na innych portalach ale aktualnie Tinder "zjadł rynek". Znam też osoby które właśnie na Tinderze poznały osoby z którymi są.

Rady?
Nie likeuj jak popadnie, wszystkie osoby które odrzucisz i tak pojawią się po raz kolejny.
Ilość wcale nie idzie w jakość. W 40 parach pewnie sie zagubisz, kilka rozmów na poziome przyniosą znacznie lepsze efekty - ale by mocy je przynieść musisz i ty być nimi zaintesowana ( a nie dasz rady przy 40parach i szumie informacyjnym).
  • Odpowiedz
@starapannazkotem30plus: Myślę, że na Tinderze będzie ciężko.
Jak masz okazję szukaj w innych miejscach. Jeżeli jesteś w grupach zainteresowań, albo masz dużo znajomych, albo popularne hobby tam możesz znaleźć kogoś normalnego.
Albo FB randki. Tam jest lepiej. :)
  • Odpowiedz
@starapannazkotem30plus: Zakładaj konto na FB. Obojętnie jakie. Nawet bez zdjęć i znajomych. FB randki jest rozszerzeniem w którym i tak cały profil musisz zrobić od zera. Jedynie imię, płeć i wiek przechodzą z danych FB (jeżeli czegoś nie przeoczyłem). Wybierasz tam kogo szukasz: odległość od Ciebie, posiadanie dzieci, wiek... W swoim profilu wato wybrać zainteresowania, dużo ułatwiają. Jak założysz profil lajkuj powoli, czytaj opisy, przeglądaj zdjęcia. Z ludzi, którzy Ciebie
  • Odpowiedz
@starapannazkotem30plus: Albo FB randki. Tam jest lepiej. :) Grupy zainteresowań to dobra opcja, ale też zależy od "społeczności grupy". FB randki z kolei raczkuje i jest tam mało ludzi z których możnaby wybierać. ______ Jeszcze ci do rad. @starapannazkotem30plus Zdjęć najlepiej kilka, z różnych miejsc. Do tego jakieś z całą sylwetką. Facet chętniej przesunie w prawo widząc nawet gorszą sylwetkę (grubszą) niż nie widząc jej wcale. Oczywiście ci którzy
  • Odpowiedz
FB randki z kolei raczkuje i jest tam mało ludzi z których możnaby wybierać.


@silesianist: Z tym się nie mogę zgodzić, bo mam tam konto i wpada po 40-50 polubień dziennie od założenia w czasie świat, a mam dość duże ograniczenia i pierwszy nie polubiłem żadnej kobiety.
  • Odpowiedz