Wpis z mikrobloga

cześć Mireczki,
mam taką zagwozdkę: w niedalekiej przyszłości będę stawiał masę stronek wordpressowych (nawet do 100) i zastanawam się nad tym jak najsensowniej wykupić serwer/y do tego. 1-2 stronki na klienta. Co myślicie:
1. jeden mały hosting per klient, on wykupuje i zajmuje się przedłużaniem domeny i hostingu
2. jeden giga hosting na wszystkie i klienci co miesiąc/rok opłacają mi to za określoną kwotę

Jakie usługi do tego polecacie (mały hosting + domena lub duży hosting + domeny)?

imho najsensowniej jeden mały hosting per klient i elo xD

#hosting #webdev #wordpress
  • 9
Cześć!
Możemy przygotować dla Ciebie ofertę reseller'a.
Wtedy kupujesz większą przestrzeń i możesz tworzyć swoje pakiety.
Dzięki którym każde konto klienta jest odseparowane od siebie.
Możesz też sprawdzić naszą ofertę na sohost®
Każdy zakupiony serwer możesz dowolnie nazwać dzięki temu łatwo znajdziesz, który serwer do kogo należy.
A z kodem WYKOP hosting 25% taniej!
@blc132: Cześć, sprawdź naszą ofertę hostingu i domen na Hostinguj.pl
Jeżeli interesuje Cię rozwiązanie polegające na przerzuceniu obowiązków finansowych na Klienta i aby posiadać pełny dostęp do jego usług, to dobrym rozwiązaniem jest rejestracja nowego konta w serwisie dla Klienta i wysłanie z niego zaproszenia dla Twojego głównego konta.
Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł przełączyć swoje konto na konto Klienta w celu zamówienia za niego odpowiedniej usługi lub w celu zarządzania
@blc132:
Hej, generalnie dobrze kombinujesz z tym ze ja bym odradził Tobie hosting reseller bo jest raczej nie opłacalny.

Mogę Ci zaproponować hosting u nas dla kazdego klienta osobno
https://hostmark.pl/hosting-www/

Z kodem rabatowym WYKOP masz zniżkę na pierwszą płatność-50%

I tu masz pole do popisu bo mamy fajny program partnerski jesli przyprowadzisz klienta z twojego linku bądź kodu jaki sobie wygenerujesz sam dla swoich klientów zarabiasz 25% za polecenie.
Tyczy się