Wpis z mikrobloga

Mirki próbował ktoś z was ostatnio zarejestrować na bitbay?
Otóż nie mogę przejść przez weryfikację, dostaję linka do tej strony od weryfikacji dokumnetów "ofindo", wchodzę w link przez komórkę, oczywiście zezwalam na użycie kamery, ale mam "camera not detected".

Wpisywałem w google, ale poza potwierdzeniem, że inni też mają taki problem to nie działa..Na telefonie różowej to samo,
Próbowałem inne przeglądarki, mozzile czy safari, ale jest komuinikat z ofindo, że tylko chrome.

A już chciałem z tego pociągu wysiadać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Bitbay - wołam bo po nicku wnioskuje, ze użytkownik moze coś wiedzieć na temat bitbaya ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitbay
#bitcoin
#kryptowaluty
  • 11
@Annaroth: A w sumie nie wiem, na pewno można PLNy na Binance (jest ciut lepszy od Bimbaj), ale dowiem się, bo na pewno USD można (zawsze przewalutowanko i jazda)
@Annaroth ja też miałem ten problem, złożyłem drugie konto i na nim o dziwo udało się dodać zdjęcia do weryfikacji z tego samego urządzenia lecz weryfikują to konto 3 dni i nic, pisałem kilkukrotnie do supportu i nikt nawet nie odpowiedział.. łatwiej i szybciej jest założyć rachunek maklerski w domu inwestycyjnym niż konto na giełdzie krypto, trochę słabizna, chyba czas posłuchać kolegów z góry i uciekać na binance

@Bitbay w supporcie ktoś