Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lajt: @takisobiesmieszek: a gdzie Tesco z ich skanerem ręcznym? Potem tylko podchodzisz do kasy i płacisz. Nie trzeba 2 razy wsadzać rzeczy do koszyka. To była nadkasa. Zakupy na cały koszyk bez wyciągania na taśmę / wagę. Płatność w 2 min i do domciu
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Ja jak pierwszy raz korzystałem z kasy samoobsługowej w Decathlonie to nie wiedziałem co i jak. Szukałem na ciuchach kodu kreskowego, a tu nie ma. I tak szukam i szukam, a tu nagle dźwięk z kasy że rzecz została skasowana. I ja z miną "co do chu*a" xD
Trzymałem w rękach jeszcze dwie koszulki i też mi je podczas szukania kodu samo skasowało. Wyższa technologia xd
Jednak człowiek jest przyzwyczajony
@Krs90: weź pod uwagę, że Auchan to duże sklepy, więcej pracowników, więc mogą oddelegować tam jedną osobę. Tym bardziej, że tych kas samoobsługowych mają też więcej.
Kasy w Biedrze są naprawdę spoko, a najwięcej problemów ludzie sami sobie stwarzają. Źle odkładają produkty na wagę, przekładają je na tej wadze do pakowania, jak im wyskoczy jakiś błąd to zamiast poczekać czy poprosić obsługę, lecą do następnej kasy zrobić to samo. Ostatnio taka