Wpis z mikrobloga

Nie wiem co wy macie z tymi kasami w Biedronce. IMO są zajebiste, jedne z najlepszych. Korzystałem z nich dużo i nigdy nie miałem problemów. Ładny, intuicyjny interfejs mają. Jedyna wada to, że mówią dużo ("potrzebne informacje").
@takisobiesmieszek: co to za brednie :D

Nawet Alma na Pilotów w Krakowie ma lepsze kasy samoobsługowe niż Biedronka. I można wyłączyć to durne gadanie na starcie bo w Biedronkowej nadal nie udało mi się znaleźć przez ostatnie pół roku…
Leclerc też jest z Rigczem, jak kasuje się np alko to nie przerywa kasowania tylko żółta lampka zaczyna migać i pani asystentka może sobie podejść w dowolnej chwili i zatwierdzić nasz wiek, dalsze kasowanie alko już nie wymaga ponownego zatwierdzania. Do tego ani razu mi się nie zacięła i nie robi problemu jak kasujesz więcej produktów niż jest max podany dla tych kas.

Ostatnio dodali zapytanie o kartę partnerską, to trochę #!$%@?ło
#!$%@?, co Biedronka to obyczaj. Koło mnie jest jedną gdzie zawsze jest dedykowana osoba do kas samoobsługowych.


@bred_one: Byłem w wielu Biedronkach i tylko w jednej było tak żeby faktycznie kobieta stała specjalnie oddelegowana do kas, ale widziałem ją tam tylko raz w czasie przedświątecznych zakupów jak były tłumy. W Auchanie za to jest ZAWSZE, niezależnie od godziny i dnia tygodnia.
Biedronki mają bardzo mało osób na sklepie, więc zazwyczaj kobieta
W lidlu musiałem zabrać graty i pójść do normalnej kady, bo nie było na obrazkach ciastek, jakie miałem w koszyku
Z kolei w rossmanie nie da się kupić winka przez apkę
Jak dla mnie najlepsze kasy ma decathlon
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lajt: nawet mnie nie wkurzajcie, dzień przed świętami kolejka na 15 osób w biedronce, oczywiście jedna kasa otwarta, myślę wycwanie się i pojde do samoobslugowej która akurat byla wolna. 3 razy ktos musial do mnie przychodzić bo nie chciało mi skasowac #!$%@? zgrzewki wody. Biedronka największe dno
2. Carrefour

3. Rossmann

4. Biedronka

5. Chatka z gówna


@takisobiesmieszek: błąd, zła kolejność. Chatka z gówna powinna mieć miejsce 5, 6, 6 7 i tak aż do sto siedemdziesiątego ósmego, potem jeszcze ze trzysta wolnych miejsc na ewentualne nowe sklepy i dopiero wtedy kasa z Biedry.
@lajt: Leroy Merlin też na bardzo fajne kasy.
Trochę mnie zaskakuje ten Decathlon, ja ze dwa razy byłem w tym sklepie, a nagle okazuje się, że wszyscy znają ich kasy i co więcej mają takie wielkie kolejki, że w ogóle wprowadzili samoobsługowe xD
@lajt: nie lubie, jest za dużo pytania o ty czy masz kartę rossmann i żeby w ogóle zacząć skanowanie musisz kilknąć. i jeszcze szukanie cen zajmuje czasami z 10 sekund, musisz latać ręką po całym ekranie.

w kerfurze są spoko , same rozpoczynają jak zaczniesz coś skanować, są szybkie, jeśli nie masz kuponów czy karty do punktów to zwyczajnie stukasz 2 razy w to samo miejsce (poszli po rozum do głowy)
@lajt: Z klasycznych supermarketowych to te Biedronkowe się najmniej plują ale i tak im się zdarza. Ta z Auchan to jakaś przedpotopowa wersja prosto z Lascaux bo ciągle coś się jej #!$%@?.