Wpis z mikrobloga

W związku z kolejnym aktem cenzury w podobnej sprawie. Wołam pulsujących mój poprzedni wpis, gdzie wołałem w sprawie dopisania przez moderacyjnego szabesgoja tagu #polityka i 18+, który miał ukryć moje znalezisko zawierające pewne fakty związane historią Żydów. Po raz KOLEJNY moderacyjny szabesgoj, bierze sprawy w swoje ręce i po raz kolejny cenzuruje mój wpis związany ze świętem Chanuka i przemową wielce czcigodnego pana Rafała Trzeszczkowskiego, prezydenta miasta stołecznego Warszawa. Co możecie zrobić? Zgłaszać to znalezisko za nieprawidłowe tagi i jednoczenie domaganie się zdjęcia tagu #polityka, który obniża widoczność znaleziska.

https://www.wykop.pl/link/5884283/prezydent-warszawa-pan-rafal-trzaskowski-na-rozpoczeciu-swieta-chanuka-2020/

#afera #moderacjacontent #podwojnestandardy #4konserwy

@paczelok
@Bethesda_sucks
@L3stko
@Enviador
@schnippen_schnappen
@anon-hriedk
@Radysh
@Hamalesn
@Marlej
@emi_emi
@ArchDelux
@Arcyksienciuniu
@pablo397
@Gran
@legotrex
@Najzsuiram
@PeterFile
@Festivus
@Bellie
@pan_kran
@Kzyh
@19karol90
@papluch
@42315
@Stolusznik
@zuzak_lak
@Zian
@Asussonicmasterr
@alienv
@Eptu,
@Rv0000
@Zalbag
@LordOmega
drgorasul - W związku z kolejnym aktem cenzury w podobnej sprawie. Wołam pulsujących ...

źródło: comment_1609891039t5TPIavwCSrsueZQ9vEvcG.jpg

Pobierz
  • 9
@tumulekl:

Z tolerancji wobec innowierców słynął już Kazimierz Wielki. Ofiarował on Żydom kilka przywilejów, dzęki którym zaczęli się osiedlać coraz liczniej na ziemiach polskich. Sam dokument niestety nie zachował się do naszych czasów, toteż trudno określić jaką treść zawierał. Niemniej był chwalebnym faktem.


http://www.histurion.pl/historia/nowozytnosc/art/tolerancja_religijna_w_rzeczypospolitej.html

Polska była kiedyś tolerancyjna, co wiele osób może dziwić patrząc na obecną sytuację w Polsce. Niestety ten progres nie zachował się do dzisiejszych czasów.

Konfederacja warszawska to
@tumulekl:

Polscy władcy bardzo szanowali Żydów, toteż wielokrotnie włączali ich do stanu szlacheckiego, przy okazji nadając coraz to nowe przywileje. Podczas, gdy w Europie Żydom przyczepiano łatkę morderców chrześcijan, polski król Stefan Batory oficjalnie głosił, iż takie plotki są niedorzeczne, i obrażają każdego myślącego człowieka. Co więcej, osobnik, który ośmielał się rzucić takie bezpodstawne oskarżenie, na mocy prawa ustanowionego przez tegoż władcę, miał być karany śmiercią.


Polacy byli kiedyś mądrzejsi niż
@dr_gorasul: nie bardzo wiem o co chodzi i czemu.mnie wołasz. Nie mam nic przeciwko obchodzeniu Chanuki dopóki wszystkie katolickie święta są obchodzone wszędzie. Chcemy czy nie to duża część również naszej kultury.
@Ordo_Publius: czytając takie rzeczy ciężko być do tego podłego gatunku żydów (jak autor tych słów) pozytywnie nastawiony... a jak czytasz głównie o takich rzeczach to zaburza ci się obraz rzeczywistości. A co się głównie magluje? Temat polaków którzy pomagali żydom czy też inny (,)