Wpis z mikrobloga

@mlodyfubu: ale wyciągnę kilka informacji

A pana były asystent, Dawid Szulczek? Wspomniał pan, że skorzystał z oferty Wigier, ale czy pod koniec nie było między wami tzw. złej krwi?


Na pewno mamy bardzo podobne spojrzenie na piłkę, dlatego dobrze nam się współpracowało. Kilka momentów spowodowało, że przestaliśmy nadawać na tych samych falach. Kiedy pojawiła się opcja Wigier, Dawid podjął decyzję o odejściu, a ja to uszanowałem.

Dziennikarz pyta o konflikty kilka
@uzamkniete: @mlodyfubu: Ma ogólnie ból dupy za słowa Hybali o złym przygotowanie zespołu do rundy. Twierdzi, że relatywnie dobre mecze z Cracovia czy Legia to jego zasługa.

Zwolnienie Dyji zwala na konflikt poglądowy i inne podejście co do przygotowania zespołu
"Trener Dyja patrzy na to wszystko trochę inaczej. Podkreślam jeszcze raz – nie twierdzę, że jego droga jest zła. Potrzebowaliśmy jednak spójnego spojrzenia i dlatego musieliśmy się rozstać."

Ogólnie Skowronek
@uzamkniete: ktoś słusznie zauważył, że on się tam miota i sam sobie zaprzecza. Drużyna była dobrze przygotowana, ale przez krótką przerwę między sezonami przegrywali bo cieżko było przygotować drużynę.
To samo o zatrudnieniu przez Podbeskidzie. Nie jest jeszcze gotowy na prowadzenie drużyny dlatego nie przyją oferty, ale na koniec mówi, że czeka na telefony z propozycją pracy.

Skowronkowi to ja na słowo nie wierzę.

Jak dziennikarz w jedym z wywiadów zapytał