Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Mireczki i mirabelki pijcie ze mną kompot. W końcu po awarii obecnego kopciucha udało się nam namówić rodziców na wymianę pieca na 5 klasę z podajnikiem.
Skończyło się trucie okolicy (i siebie, bo ten stary #!$%@? połowę dymu to w piwnicy zostawiał XD)


#smog
#centralneogrzewanie
#chwalesie
hpiotrekh - Mireczki i mirabelki pijcie ze mną kompot. W końcu po awarii obecnego kop...

źródło: comment_1609836443zVJVcP6CmzzpgYZpwaMO7T.jpg

Pobierz
  • 56
@cugowski: sporo trzeba się nasiedzieć w piwnicy, żeby ustawić to pod swój dom, zwłaszcza jak dom stary i instalacja nie jest tak dopracowana jak w nowych. No ale mama przeszczęśliwa, że rano ma ciepło ()
@cugowski: nie no jak znajdziesz ustawienia, to juz moze zostać, przynajmniej na tym opale co masz aktualnie.

Ale weź dojdź czy lepsze podawanie 5s przerwa 30s czy 10/60 czy wentylator na 25% czy moze na 30% albo 27% XD
U nas dochodzi jeszcze nieocieplony dom i wychodzi na to, że mimo pokojówki to lepiej wychodzi grzać non stop na dom te 32-35*C na kaloryferach, bo jak się wystudzą i pokojówka włączy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mieciej: w sumie to próbowałem. Na początku mi wygasił, ale później szło to już nieco lepiej. Ale jak byłem u rodziców to chciałem porównać z dwustanem.
Być może wrócimy do pid

@ElCidX: pelletu jeszcze nie próbowałem ale mam w planach, bo znajomy robi. Ale na papierze nie wygląda to obiecująco pod względem kosztów :/ zobaczymy jak w praktyce