Wpis z mikrobloga

@eXe1987: zdecydowanie odradzam. Kupiliśmy w pracy kilka sztuk dla rodziców właśnie i podczas testowania tragicznie wypadły. Odesłaliśmy wszystkie (dobrze, że to było jedno zamówienie). Największa wada to taka, że nie szło skasować kroków bez łączenia się z aplikacją, a właściwie chcieliśmy takie, które można używać bez aplikacji.
@eXe1987: Szajs jakich mało. W zasadzie to tylko ozdoba na rękę. Znajoma kupiła i chwaliła sie że kupiła MI5 za dwadzieścia złotych. I tak to wyglądało zarówno na stronie producenta jak i na opakowaniu - że to klon MiBanda 5. W rzeczywistości nie chciał sie łączyć z telefonem w MiFit (MiBand 4 łączył się bez problemów). Po ściągnięciu aplikacji dedykowanej do tej opaski sparowało ją z telefonem i tyle. Pokazywała ze
@eXe1987: Sam osobiście używam MiBanda od wersji 3. W tej chwili mam MiBand 5 i jestem bardzo zadowolony. Czas pracy na baterii to około 12 dni. Wszystkie pomiary mam włączone, jesli wyłączy sie np pomiar jakości snu, tętno itp to przypuszczam że ponad dwa tygodnie wytrzyma. Poza tym jest bardziej czytelna niż 4 i ma więcej funkcji. Choć o co chodzi z PAI to nie rozgryzłem, czytałem i jakoś do mnie