Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: ja tam jeszcze lubiłem vlogi z Japonii i ogólnie te podróżnicze, ale teraz Krzysiowi #!$%@?ło i średnio da się tego słuchać. Chłop zamiast zająć sie tym, co robi dobrze to nagle zaczął robić lewackie fikołki, płakuniać do kamerki szukając atencji i robić content dla julek - niech ginie.
  • Odpowiedz
@PeterGosling super się oglądało jego vlogi na początku, typek przez codziennie vlogi z biegania zmotywował i z przygotowywania do maratonów, zmotywował mnie do uprawiania sportu. No ale w pewnym momencie zaczęło sie biadolenie o tym że artysta, depresja, wrażliwość ogólnie takie światopoglądowe wysrywy, że nie mogłem go już dalej słuchać, a z tego co widzę po jego kanale ostatnio tylko taki content wrzuca. Także gonciarz sie skończył od momentu gdy "zapuścił" bobra
  • Odpowiedz
@PeterGosling: przecież to zawsze był dzban i bezbek. Jeszcze te jego vlogi z Japonii jako tako dało się oglądać ale zawsze miałem wrażenie że on i ta jego Kasia gardzą Polakami, wszystko najlepsze oprócz polskiego, na siłę udawanie kogoś kim się nie jest i sranie wyżej niż się dupę ma. Teraz to już kompletnie odleciał, jakieś płakanie przed kamerą, udawanie niby śmiesznego itd. Nawet to zabawne jak można się stoczyć pomimo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterGosling: w bańce... OK ( ͡° ͜ʖ ͡°) obejrzyj to z laską. Na pewno jej zaimponuje taki beta cuck płaszczący się przed kobietami i wprowadzający na swój kanał zlewaczały kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obejrzyj to z laską. Na pewno jej zaimponuje taki beta cuck płaszczący się przed kobietami i wprowadzający na swój kanał zlewaczały kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vin42: moja dziewczyna często sama mi podsyła KG więc to wciąż chyba tylko Twoje wyobrażenia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterGosling: trudno, szczerze współczuję, że w gąszczu własciwie ciekawych kanałów na yotubie katujesz się oglądając ten poprawne politycznie chłam, no ale co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz