Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek #thewire i cóż za cudowny oraz świetny jest to serial.
W każdym sezonie odkrywane jest coś nowego.
Na początku zwykła po prostu próba złapania lokalnych gangsterów, drugi sezon sprawa portowa z Polakami



Trzeci sezon pokazuje ciekawy eksperyment społeczny
Czwarty, to dochodzi polityka z wyborami oraz szkoła
No i piąty bardziej rozwija wszystkie machinacje polityczne i świetnie zakańcza wątki

Można więc śmiało stwierdzić, że serial jest nie tylko o próbie złapania złoczyńców, ale również o samym Baltimore, jego problemach, patologiach czy wszelkich nierównościach społecznych.
Mocno się wkręciłem i z chęcią oglądałem poczynania tego pijaka i kobieciarza, który nie ma za grosz szacunku dla nikogo, zwłaszcza przełożonych. A to, co odwalił w ostatnim sezonie, to mistrzostwo
Serial stawia przede wszystkim na realizm, a dodatkowo jest mocno przemyślany od początku do końca i w sumie ciężko byłoby mi wskazać tutaj jakieś słabe strony. Chyba tylko to, że McNulty miał bardzo mało czasu w 4 sezonie (można nawet powiedzieć, że był tam gościnnie)

Największe zaskoczenie to


Zdecydowanie jeden z najlepszych jakie widziałem, zasłużone 10/10

Na koniec dodam tylko
Shieeeeeeeeeeeet
#seriale #hbogo
Pobierz MorDrakka - Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek #thewire i cóż za cudowny oraz...
źródło: comment_1609785340NePTbL0VHCbbuXVmJQMH9p.jpg
  • 42