Wpis z mikrobloga

Myślę czy zamiast kupować pakiety Adobe nie kupić sobie programu na stałe jakiś Photoshop/Illustrator lub lightroom..
No i wchodzę na Allegro a tam ziomek ma Photoshop najnowsza wersja za 6zl. Inny ma za 10zl. Reszta programów też w takich niskich cenach. To jest jakiś przekręt? Nie ma tam za wiele komentarzy, ale nawet sporo osób wykupiło. Nie zgłosi się do mnie potem Adobe z rachunkiem na 160 000 jak to ostatnio jeden ziomeczek miał problem? #adobe #photoshop #grafika #grafikakomputerowa #pytanie #pytaniedoeksperta #fotografia #allegro
  • 10
@yuicia: jeśli nie stać Cię na cały pakiet Adobe to zainteresuj się Affinity Designer / Affinity Photo, albo ew. jest pakiet sam PS+LR za 12,29€ miesięcznie, ale takie kupowanie za 6/10zł to jest nic innego jak piracenie tylko płacisz dodatkowo komuś że Ci w tym pomoże...
Adobe ma taką politykę że przymyka oko na te piraty w małej skali bo wie że dużo osób się na tym uczy, ale jeśli na
a tam ziomek ma Photoshop najnowsza wersja za 6zl. Inny ma za 10zl. Reszta programów też w takich niskich cenach. To jest jakiś przekręt?


@yuicia: jak przebiega proces myślowy, który pozwala Ci myśleć, że to nie jest przekręt tylko legalna oferta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@yuicia: Kupiłem to co mówisz dla funu i to co otrzymałem przerosło moje oczekiwania. Typ na allegro za 2 dyszki sprzedaje wersje Photoshopa scrackowana, spakowana rarem na z linkiem do jakiego uploadu 3-ciego swiata. 2021 a na alledrogo handel kwitnie warezami :)