Wpis z mikrobloga

Ja wbiłem wkręta ale nie uciekało powietrze to wulkanizator powiedział, że nie ucieka powietrze to nie trzeba nic robić prócz wyjęcia wkręta xD Chyba mu się nie chciało nic robić. Dopiero jak powiedziałem, żeby dla pewności dał łatkę na tą dziurę to załatał.
Bieżnika trochę jest jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykry: takie cos na aucie robisz, metoda na leniucha. Wyciagnac, rozwalic gorzej i sznurka wpierdzielasz. Ogolnie polecam samemu cos takiefo miec za pare zl taki zestaw do kupienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Armo11: Kupiłem je z autem, mają już z 5 lat na pewno. Czy ja wiem czy nie tak źle, nad tym wskaźnikiem jest z 2mm max tylko. Dlatego się waham trochę, ale bardziej jestem skłonny kupić nowe i mieć spokój

@mati1dg1: No dlatego pytam, miałem kupić pod koniec roku to chyba trzeba podzielić na pół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vegeta696: Zapłaciłem 20zl za wszystko u wulkanizatora. Powietrze nie uciekało więc nie była konieczna ta łatka a mimo to poprosiłem, żeby zakleił więc zrobiłem porządnie u siebie a nie na leniucha xd
@wykry: metoda zalezy od uszkodzen, moze byc latka lub sznurek. Jedno i drugie jest skuteczne. Dla lenicha bo kazda naprawe powinno sie sprawdzic w zbiorniku, choc nie zdazylo mi sie aby naprawa sznurkiem przeciekala