Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pod choinką znaleźliśmy Runebound 3, od tego czasu graliśmy prawie codziennie i już lecą do nas dodatki! Super gra, losowość na idealnym poziomie (większa by mnie irytowała), ciekawe kampanie, proste zasady () Jeszcze Spirit Island czeka ale to już trudniejsza gra, to trzeba na spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Są tu fani Runebounda 3? Co jeszcze polecacie? #gryplanszowe #grybezpradu #pytanie #runebound #planszowki
  • 6
  • Odpowiedz
@Panjanpan: połowę, czyli ile, 40 złotych? Są na podobnym z grubsza poziomie co dodatki do Talismana, nie uważam, żeby były za drogie, chociaż jako gracz jasne, chciałbym kupować jak najtaniej.

@choramuchomora: sam uwielbiam Runebounda, tak jak i moja ekipa do grania. Brakuje mi więcej dodatków wydłużających rozgrywkę, kolejne kampanie, nie pogardziłbym tez dwa razy większą planszą i dwukrotnie dłuższą rozgrywką. Jest jeden fanowski dodatek, jeśli tak to można
  • Odpowiedz
@Panjanpan: tylko że za 120 złotych nie kupisz gry pokroju Zombicide, Posiadłość Szaleństwa czy This War of Mine. Ja zamiast kilku takich gierek po 100 wolałbym kupić jedną za 300 czy 400, wszystkim nie dogodzisz : )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CKNorek: właśnie nad descentem też się zastanawiamy, myślę że to kolejna gra do zakupienia po wszystkich dodatkach

Też nie pogardziłabym dłuższą rozgrywką, zawsze jest takie "juuuż, przecież dopiero się rozkręcam"; dodatek fanowski widziałam ale on chyba wymaga kart z poprzednich części ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz