Wpis z mikrobloga

@kimochii jeśli to prawda to tym bardziej boli jak zmarnowali potencjał tej gry, ciekawe czy zgodnie z tym co jest napisane będą dodawać z powrotem wycięty content

Coś w tym może być, bo sam grając miałem często uczucie jakby tam miało być "coś więcej" ale w ostatniej chwili wycięli
  • Odpowiedz
@kimochii na pewno jest wycięty początek ten gdzie zamiast tutorialu masz zbitkę ujęć z Jackiem


Niech naprawią błędy, zrobią normalne AI a ewentualne zmiany fabularne dodzadza w dlc
  • Odpowiedz
@Marky_Mark: Przy początku to chyba każdemu zapaliła się czerwona lampka, że coś tu jest nie tak, strasznie wszystko przyspieszone i dużo rzeczy pominięte, trzeba sobie czasami samemu dopowiadać co, jak i dlaczego.
  • Odpowiedz
@kimochii:

Brzmi trochę jak mocno podkoloryzowane bajkopisarstwo, jasne, że wycina się content, ale to ile tam tego gościu opisał to wydaje mi się lekka przesada, jeżeli było inaczej to naprawdę ta gra powinna być w developmencie jeszcze z 3-4 lata co najmniej.

Jeżeli niby mają zrobić tak jak ten gościu pisze to te patche to nie będą #!$%@? patche tylko jakiś Director's Cut tej gry XD
  • Odpowiedz
@kimochii: @Nihas:

Our original Johnny was heavily inspired by David Hayter's Solid Snake from the first MGS and believe it or not, Cillian Murphy


Dobra teraz to się #!$%@?łem, bo jak to prawda to zdecydowanie wolałbym tę wersję, ogólnie jeżeli leaker prawdziwy to mam takie samo zdanie jak on Keanu się do tej roli średnio nadaje. Serio wolę 1000 razy Żebrowskiego. Pisałem już gdzieś wcześniej, mogę się założyć,
Need - @kimochii: @Nihas: 

Our original Johnny was heavily inspired by David Hayter...

źródło: comment_1609694727ujwQHBzvPw4cNrqGg2y0tU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz