Wpis z mikrobloga

@OsraneMajtyXD: Były podziemia w grze, Keanu to #!$%@? i mieli fajnego Silverhanda ale musieli go wywalić, były taksówki w grze, które dawały ci rózne questy, AI miało być świetne, a gangi miały mieć wojny na które można wpływać, miał być quest z dołączaniem do max tacu, ogólnie #!$%@? rzeczy xD
  • Odpowiedz
@Nihas: czy 'najbardziej zaawansowana' to nie wiem, bo nie ma tam żadnej nowatorskiej techniki, ale na pewno o wiele bardziej wypchana contentem niż teraz
  • Odpowiedz
@kimochii: no to brzmi jakby contentu było w #!$%@? xD jakoś w to nie wierzę.

There was a whole AI routine with minor gang violence in those areas. Stuff you could sit back and watch unfold or directly influence. There was also a lot of drug use with kids that eventually got cut due to inside censorship. There were priests and hare krishna side arcs that got cut due to
  • Odpowiedz
You guys should have the complete game by the end of next year


@Nihas: i teraz ciekawe czy 2021 czy 2022 skoro wywiad wrzucony 1h temu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
edit: dobra bo tam jeszcze jakis link jest z 2 tygodni temu, ide to lepiej przeczytac
  • Odpowiedz
@Nihas: Wiadomo, że tekst jest mocno podkolorowany, ale i tak w grze można wyczuć skalę wyciętego contentu, po którym został jakiś ślad i nagle się urywa.

Jedną z rzeczy która mi się rzuciła w oczy, to schody prowadzące w dół zaraz przy wyjściu z naszego megabloku - na gameplayu sprzed 2 lat widać, że schodzi i wchodzi nimi masa ludzi, tymczasem w finalnej wersji prowadzą donikąd, na dole śpią tylko
  • Odpowiedz
@kizimajaro:
tak

Większość mieszkań z oznaczeniem „Zamknięte (zablokowane)” dawniej było do zdobycia, wyrzuciliśmy ponad 50 000 linii dialogowych i wierzę, że czerwcowa aktualizacja przyniesie wiele wyciętych treści z powrotem do gry.

starczy xd
  • Odpowiedz
@OsraneMajtyXD: Ja sobie nie bardzo wyobrażam ogólnie DLC w którym by dodali misje poboczne jakieś.. wiem ze i tak zaraz umrę i mam z powrotem wracać do Night City jeszcze coś porobić i poudawać ze końca nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nihas: Pytanie w jakiej formie byłaby ta 'naprawa' gry? Jeśli nad czymś pracują, to nad DLC, które będą dodawać nową zawartość, a nie zmieniać gotowe już systemy AI czy policji. Chciałbym się mylić, ale wątpię że będą modyfikować zawartość gry w takim stopniu.
  • Odpowiedz
@kimochii: Patrzyłem na ten 48 minutowy film z 2018 roku - finalnie mamy znacznie lepszą grafikę i lepsze tekstury, miasto jest bardziej rozbudowane , 1 misja z Trauma Team się nic nie różni , druga misja wypad po robota też dużo się nie różni.

Finalnie gra napewno się różni od założeń, każda gra taki przechodzi okres. Przypomnę zapowiedzi WD1, względem finału to dwie różne gry.
  • Odpowiedz