Wpis z mikrobloga

@Liamdot: dlaczego, niech ma okazję się wypowiedzieć. Jak zawoła moderację, to tylko będzie oznaczało, że jest częścią śmietnika, na który tak narzeka. Potwierdzi Twoją tezę.
@Budo: Praktycznie wszystkie moje wpisy to nocna, która od kiedy pamiętam tak wyglądała, takie luźne myśli z dupy. W śmietniku chodziło mi bardziej o to, że teraz wyraźnie wybija się temat przegrywu i jechania po kobietach w każdym możliwym przypadku.
@DywergencjaRotacji: Przecież to sprostowałam XD Jak już tak sprawdzacie, co piszę, to proszę róbcie to dokładniej.
@Liamdot: Tak i jeszcze się popłaczę na dodatek.
@Liamdot: Tak, dokładnie tak to wygląda. W dzień mam lepsze rzeczy do roboty, bardziej stresujące, a w nocy się odmóżdżam. Nie piszę głupot w dzień, bo nie uważam, żeby to było czegokolwiek warte. (czekam na znalezienie jakiegoś głupiego wpisiku, który jednak był napisany w dzień).

to po prostu siedź na tej nocnej i nie stękaj.PROBLEM ROZWIĄZANY


I przecież to robię, a Wy się tutaj spięliście, jakbym Wam rodziców poobrażała ( ͡
@Liamdot: Ale w sumie, to Ci dziękuję, bo uświadomiłeś mi, że po cholerę tu siedzę. W sumie wygraliście, już dłuższy czas się zastanawiałam nad tym i usuwam konto dla dobra portalu i siebie samej XD
wmsumie bez sensu, co innego pośmieszkować(choćby i w durny sposób), a co innego usuwać konto z powodu jednej gówno burzy.
Osa, wracaj, nie pitol.( ͡° ͜ʖ ͡°)