Wpis z mikrobloga

Studenci WUM ws. szczepień: Materiał TVN był tendencyjny. "Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską…"

"Gwiazdy weszły do kolejki przed czekającymi w niej MEDYKAMI. Akurat przechadzały się w pobliżu i dostały telefon więc wszyscy przybiegli na określoną godzinę. A do dnia publikacji przez nas informacji o szczepieniach celebrytów nikt nie chciał się tym chwalić"

PS. Osobiście nie cierpię nepotyzmu i uprzywilejowanych kast!!

#koronawirus #polska #bekazlewactwa #neuropa #tvn #tvn24
m.....a - Studenci WUM ws. szczepień: Materiał TVN był tendencyjny. "Na liście wciąż ...

źródło: comment_1609665055nXIh7iVx8TqCF7DpIyf28x.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 15
@ajuto00 aha. Czyli kolesiostwo to normalne i nic z tym nie róbmy...
No brawo!
Jakim mentalnym niewolnikiem jesteś!
Żenada!

PS. Miliony się chętnie zaszczepia, manipulatorze!
  • Odpowiedz
  • 6
@2aVV ty się słyszysz?? Popierasz nepotyzm i kolesiostwo! Jesteś żenujący! Szczerze!
Dla mnie ten rak nepotyzmu nie ma kolorów politycznych i obszarów społecznych, w których mógłby być tolerowany!
Tyle w temacie
  • Odpowiedz
@marcus1a: Nepotyzm i kolesiostwo to jest jak ordynator na oddziale zatrudnia pół rodziny. Tutaj mamy czyjąś nadgorliwość lub celowe nakręcenia afery która ma uderzyć w środowiska wrogie władzy.
  • Odpowiedz
  • 12
@marcus1a ogólnie przecież tutaj chodzi o wytworzenie potrzeby tej szczepionki. Jakby ktoś z PiSu poszedł to w dupę, bo rząd na pewno NaCl sobie podał. Ale Janda czy Miller? O ch*j krasnal mogą szczepionkę! Dawać mój przydział. A że trzeba też dosrać komuś to jeszcze większy plus.

Jeśli ktokolwiek myśli inaczej to chyba nie rozumie prostej psychologii.
  • Odpowiedz
właśnie dlatego nigdy mojego głosu PO mieć nie będzie - za tą mentalność bronienia swoich wbrew dowodom


@marcus1a: zgadzam się, ale odbiję piłeczkę, kto nie bronił? PiS? Jak tylko coś było mowione to uruchomili machinę propagandową. Konfa? Póki co to się nawet nie kryją, poza tym, są zbyt głupi i ciency w uszach, żeby #!$%@?ć więcej niż groszaki. Lewica? Ci to dopiero swoich bronili. PSL? To jest partia zbudowana na nepotyzmie.
  • Odpowiedz
@marcus1a Ja bym była za Wałęsą i Urbanem, ale gdyby to byli oni, to już dawno by się tym chwalili. Chyba że ten wstrząs ma dotyczyć Makłowicza i Sznuka, ale ich szczepienia wykop broniłby jak Najman Jasnej Góry ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz