Wpis z mikrobloga

Mirki czy po 30-tce(przedział 30-40 lat) można jeszcze zrobić coś z życiem zawodowym/karierą/wykształceniem tak żeby przejść na wyższy level ze stanowiskiem/zarobkami? Mam licencjat ale to tylko papier,bo nie przykladałem sie do nauki, pracuje obecnie fizycznie(nie narzekam na tą prace ale jest mało rozwojowa i zarobki nie porywają 2,5 k na łape).
#pytanie #kariera #zycie #praca #pracbaza #rozwojosobisty #rozwojzawodowy
Hyrieus - Mirki czy po 30-tce(przedział 30-40 lat) można jeszcze zrobić coś z życiem ...

źródło: comment_1609660900qYSMN9DMJzMSjSV9AIWHj9.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hyrieus: 32 lv - przez ostatnie 2 lata kilka razy zmieniłem pracę.
1) handlowiec przez 8 lat
2) kierowca
3) fizyczna za granicą bez doświadczenia (tu 12-14k na łapę)
4) handel +logistyka w budowlance

Jasne że można, ale musisz próbować. I nie spodziewaj się że trafisz odrazu na coś co Ci się podoba
  • Odpowiedz
  • 0
@Hyrieus oczywiscie ze jest. Caly czas na rynku jest duze zapotrzebowanie na programistów. Branza IT bedzie sie dalej rozwijać, do tego cybersecurity, za rogiem juz mamy IoT. Do tego bedzie potrzebna cala masa monterow i techników IT
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hyrieus: na poziomie kartofla,czyli jeść pić i spać, oraz pracować ;)
Mało miałem styczności z obcokrajowcami, bo pracowałem z Polakami. Aj not Spik inglisz i tyle. No mowie Ci ryzyko trzeba podjąć i próbować. Na minę też się możesz wbić, ale szczerze mówiąc 2,5k to chyba nie jest Twój szczyt marzeń i osyyanie co chcesz osiągnąć w życiu zawodowym więc działaj póki masz na to siłę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@t2000: rynek juniora nie istnieje. Młodzi mają problem a co już 30+ którzy muszą się tego uczyć i łączyć to z inną pracą.
  • Odpowiedz