Wpis z mikrobloga

@mikau Otoz nie ( ͡º ͜ʖ͡º), wyglądam dobrze, a ananasa wlasnie #!$%@?. Nie trzeba płacić milionów zeby wyglądać jak wszyscy lub troche lepiej, wystarczy znalesc fryzjera/fryzjerke ktora lubi swoja pracę i zna się na tym( )
  • Odpowiedz
W warsztacie wymiana oleju w aucie 50 złoty. Gdzie, serio, nie musisz znać się na tym. Odkręcić jedną śrubkę, spuścić i zalać nowy. I nie gadajcie, ze trzeba mieć narzędzia... Bo maszynka fryzjerska czy nożyczki kosztują więcej niz klucz..


@Zenwalk: urwij kiedyś cumplu gwint od śruby na misce olejowej to zobaczysz co jest tańsze xDDD

  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: znam miejscówki gdzie można się ofrygać za 8 euro i po ludzku to wygląda. Ja osobiście płacę 25 euro, ale w tym mam mycie łba i brody i potem cała kosmetykę z tym związaną. Tyle samo płaciłem we Wrocławiu 3 lata temu.
  • Odpowiedz
@caslin: ja tam od 2 lat prawie podcinam sie sama, kupilam nożyczki fryzjerskie okolo 50 zl, obcinam ile mi pasuje, farbuje tez sama, tylko ze mam dlugie to latwiej sciac, krotkie inna bajka, ale tez nie wiem czemu za dlugie zawsze wiecej kasuja skoro latwiej je podciac niz krótkie ktore trzeba dokladnie z kazdej strony, 40 zl u mnie brali za glupie konce to niech spadaja ;p
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o fryzjera to tak. Za Warszawa, stara Milosna etc. 40zl u Grażynek w zakładzie. Barber w Warszawie 60-100zl samo strzyżenie. Brody nie liczę.
  • Odpowiedz
za brodę + główę daje 90 PLN xD

15 złotych to chyba maszynką na 2mm xD zgodnie z zasadą 5-10-15

5 - jakość 5/10
10 - 10 minut roboty
15 -15 złotych
  • Odpowiedz
@koeskoes: polska dobre buty air max ten sam model 400-500zł, niemcy 100-120 euro, zarobki polska min +-2 tys zł (500euro), zarobki niemcy min 1,5tys euro (6tys zł) można ? można.
  • Odpowiedz
polska dobre buty air max ten sam model 400-500zł, niemcy 100-120 euro, zarobki polska min +-2 tys zł (500euro), zarobki niemcy min 1,5tys euro (6tys zł) można ? można.


@Reevder: tego większość Polaków nie zrozumie mamiona sukcesem gospodarczym Polski XD
  • Odpowiedz